Xiaomi Mi 11 Lite vs Redmi Note 10 Pro

lVoLBieXl

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, şu an iki telefon da elimde ama birini satacağım. Sizce hangisini tercih edip kullanmalıyım? RN 10 Pro'yu yarın deneyeceğim daha bakmadım. Siz olsanız hangisini tercih ederdiniz? Çoğu foruma ve videoya baktım, RN 10 Pro diyorlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, şu an iki telefon da elimde ama birini satacağım. Sizce hangisini tercih edip kullanmalıyım? Rn 10 Pro'yu yarın deneyeceğim daha bakmadım. Siz olsanız hangisini tercih ederdiniz? Çoğu foruma ve videoya baktım, rn 10 Pro diyorlar.

İkisi arasından Redmi Note 10 Pro, benim önerim ise A52 olur hocam.

Bu modeller arasından önerim Note 10 Pro. Tavsiyem ise a52.

İkisi arasından Redmi Note 10 Pro, benim önerim ise A52 olur hocam.

Hocam neden Redmi Note 10 Pro? Nedenini söylerseniz çok sevinirim ben ikisini de denedim dün. 10 Pro fotoğraflarda çok renk kullanıyor ama mi 11 Lite olduğu gibi çıkarıyor ve ona daha yakın çıkarmaya çalışıyor. Sorumu cevaplarsanız çok sevinirim.( ve telefonu yurt dışından aldım TR alsaydım benim de tercihim zaten A52 ydi)

Hocam neden Redmi Note 10 Pro? Nedenini söylerseniz çok sevinirim ben ikisini de denedim dün. 10 Pro fotoğraflarda çok renk kullanıyor ama mi 11 Lite olduğu gibi çıkarıyor ve ona daha yakın çıkarmaya çalışıyor. Sorumu cevaplarsanız çok sevinirim.( ve telefonu yurt dışından aldım TR alsaydım benim de tercihim zaten A52 ydi)

Hocam cihazı aldınız mı?

Note 10 Pro daha iyi çünkü ekran yenileme hızı olarak daha iyi ve su ve toza karşı korumada da Note 10 Pro daha iyi ve birkaç küçük şey.

İkisi arasında pek fark yok zaten.

Hocam cihazı aldınız mı?

Note 10 Pro daha iyi çünkü ekran yenileme hızı olarak daha iyi ve su ve toza karşı korumada da Note 10 Pro daha iyi ve birkaç küçük şey.

İkisi arasında pek fark yok zaten.

Evet aldım ikisi de bende var birkaç küçük test yaptım ve benim bildiğim ikisinin de suya ve toza dayanıklığı var sertifikası yok.

Geri
Yukarı