Xiaomi Mi 11t Pro yurt dışı kullanılır mı?

Peki S21'e şu an IMEI vs atılıyor mu direnç uygulanıyor mu? Arkadaşa telefoncu atılacak demiş ama bilmiyorum.
S21 server üzeri kayıt edilebiliyordur. Diğer cihazlara göre daha tuzlu bir işlem olacaktır.

Benim bir arkadaşımda var çok ısınma sorunu var. Ve telefonu genel olarak beğenmiyor keşke iPhone alsaydım diyor. Benim 13 Pro Max onun telefonu her alanda ikiye katlıyor.
11T Pro ile 13 Pro Max mi ?🤣 Bir zahmet.

Konu dışına çok fazla çıkıyorsunuz. Gidip kendinize bir konu açmayı deneseniz?

Konu dışına çıkmadım kardeşim kullanılır mı yazmış bende gerçek bir kullanicinin yorumunu aktardım sende saçma bir cevap verdin bende cevapladım konuyu kapattım. Snapdragon 888 TSMC bir işlemci değil. Max 1.5 yıl sonra kasma donmalar droplar başlar bile arayüzde. Ben arkadaşın yerinde olsam başka bir model alırım. (İşine gelmeyince haha ifadesi attı klasik sosyal kullanıcısı. )

Hocam kendim telefoncuyum, telefon kullanılmasına kullanılır fakat alacağınız satıcı pek güvenilir bir tipe benzemiyor söylediklerinden. Birincisi şuan telefonun imesi bulunmuyor imei atılamıyor yani ikincisi ise birinci simi 4 ay ikinci simi 4 ay kullanabilirsiniz 6 değil. Tabi yılbaşından sonra 4 ay daha geliyor bir sime. O zamana kadar da imesi gelir zaten büyük ihtimalle. Size tavsiyem daha dürüst bir satıcıdan almanız olacaktır.
İmeili gelir derken direncsiz olarqkmi yani içini acmadan imeil atılabilir mi yani

Hocam kendim telefoncuyum, telefon kullanılmasına kullanılır fakat alacağınız satıcı pek güvenilir bir tipe benzemiyor söylediklerinden. Birincisi şuan telefonun imesi bulunmuyor imei atılamıyor yani ikincisi ise birinci simi 4 ay ikinci simi 4 ay kullanabilirsiniz 6 değil. Tabi yılbaşından sonra 4 ay daha geliyor bir sime. O zamana kadar da imesi gelir zaten büyük ihtimalle. Size tavsiyem daha dürüst bir satıcıdan almanız olacaktır.
Yani bu telefon alınır diyorsun kullanması gayet iyi ısınma sorunu falan demişler ısınma yaparmi ki

Mi 11 t Pro yurt dışı kullananlar var mı? Varsa herhangi bir sıkıntı yapar mi? Satıcı dedi ki 6 ay bir hattı 6 ay da diğer hatti kallanacaksin sonra bana getir IMEI atacağız dedi sıkıntı çıkar mı acaba?

Redmi Note 10 Pro (sweet) kullanıyorum. RSA var imkansız kırılması dediler. Sonuç? 1.5 yıl orijinal IMEI ile kullandım. Geçen ay kapanınca gittim tool ve eng-ROM ile IMEI attırdım. Direnç falanda değiştirilmedi. Şu an sorunsuz kullanıyorum. Sizin modelin eng-ROM çıktığı gibi repair işlemi dirençsiz yapılır :)

Geri
Yukarı