Xiaomi Mi 8 Lite Alınır mı?

Telefonu alan arkadaşlara bir sorum olacaktı,kamerası ve oyun performansı nasıl acaba PUBG oynuyorum ve normal kullanım için alacağım bir telefon acaba önerir misiniz bütçe 2,500, tercihim xiaomi tarafında :)

Ben aldım kullanıyorum. Telefondan oldukça memnunum. Ben çok oyun oynamıyorum ama oyun konusunda da üzmez sizi. Kamerası da yeterli seviyede ama çok üst düzey değil.

Telefonu alan arkadaşlara bir sorum olacaktı,kamerası ve oyun performansı nasıl acaba PUBG oynuyorum ve normal kullanım için alacağım bir telefon acaba önerir misiniz bütçe 2,500, tercihim xiaomi tarafında :)

2000 meizu x8 (sd 710)
2600 meizu 16th (sd 710+süper amoled+ois'li kaliteli arka kamera). İkiside kvklı cihazlar bir bakın yeni geldi türkiye'ye ve çok satılan modeller.

Mi 8 Lite alabilirsiniz yalnız bütçeniz 2.500 TL ise Pocophone F1 düşünebilirsiniz. Oyun olarak da daha iyi performans alırsınız.

Çalışan biriyim çok oyun oynamıyorum ama kötü olmasını donmasını istemem yani oyun oynarken üzmeyecek batarya ömrü uzun (günümü çıkarabilecek) ve kaliteli bir kamera olsa çok güzel olabilir poco yu bu yüzden pek düşünmüyorum @Voltran kamerası hoşuma gitmedi çok..

Çalışan biriyim çok oyun oynamıyorum ama kötü olmasını donmasını istemem yani oyun oynarken üzmeyecek batarya ömrü uzun (günümü çıkarabilecek) ve kaliteli bir kamera olsa çok güzel olabilir poco yu bu yüzden pek düşünmüyorum @Voltran kamerası hoşuma gitmedi çok..

Dostum meizu 16 model cihazı incelediniz mi? Poco'dan işlemci bir tık düşük ama kamera daha iyi ve süper amoled.

Mi 8 Lite alın o halde. Fiyatını hak ediyor. Biraz kullandım. Kamerası yeterli olacaktır. Oyun performansı da istediğinizi karşılar. Mi Note 3 kullanan biri olarak hoşuma gitti.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı