Xiaomi Mi 8 Lite Alınır mı?

Xiaomi'nin Redmi serisine bakabilirsin gayet güzel ve oyun konusunda eski telefonu aratmayacaktır. Ben kesinlikle tavsiye ediyorum. Telefon ham metal kasaya ve 2 kameraya sahip gece çekimi o kadar İPhone 7 Plus kadar olmasada gündüz çekimi süper diyebilirim. Ben zamanında Migros'tan almıştım ve gayet memmun kaldığım için daha üst seri olan Mİ serisi almaya karar verdim ve Xiaomi Mi 6 4GB/64GB versiyonunu aldım şuana kadarda hiçbir sıkıntı çıkmadı hatta telefona Android 9 Pie gelecek yakın zamanda ben memmunum çok güzel samsung'a verdiğim paraların haddi hesabı yok neyse fazla uzatmayayım iyi günlerde kullanın :)

@Lithanuans incelemesine bakacağım, @Voltran note3 ten memnun musun kamerası vs. daha mı iyi lite'a göre belki senin telefondan alırım :)
Birbirine özellik olarak yakın telefon ikisi de. Kamera olarak ikisi de üzmez. Mi 8 Lite da Optik Görüntü Sabitleyici yok. Bu sizin için sorun değilse eğer Mi 8 Lite alın derim. Fiyat olarak daha uygun ve yeni çıkan telefon sonuçta. Güncelleme desteğini de haliyle bir süre alacaktır. Mi Note 3'den ise memnunum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı