Xiaomi Mi 8 Lite vs Redmi Note 7 vs Meizu X8

AreYouOkey

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Evet 2000 TL bütçem var. Bu üç telefon arasında kaldım. Meizu'nun Antutu puanı çok iyi, Xiaomi'ler tasarım olarak daha çok hoşuma gidiyor. Çok arada kaldım şu anda. Siz hangisini önerirsiniz ? Sebebiyle belirtirseniz iyi olur. Ayrıca Mi 8 Lite kamera olarak yavaş çekim ve 60 kare desteği var. Meizu'da yok. Bu biraz canımı sıktı. Ama Meizu performans olarak bu fiyattaki en iyisi gibi duruyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mi 8 Lite kullanıyorum. Şebeke sorunu demek yanlış olur. Telefonda 4.5G ile ara ara sadece internet bağlantısında kopmalar oluyordu. Son güncelleme ile bu sorun ortadan kalktı. Ayrıca ithalatçı telefonlar ve Türkiye garantili telefonlar ayrımı üretiliyor. Arkadaşın bu söylemi yanlış.
Kamerası düşük ışık ve gece çekimlerinde tabiri caiz ise berbat!
Mikrofon ve hoparlörü gayet başarılı.
Pil durumuna gelirsek çok aktif kullanımda dahi 1 günü rahatlıkla çıkarabilir.
Son olarak telefonun özellikle arka kısmı inanılmaz parmak izi bırakıyor.

Mi 8 Lite kullanıyorum. Şebeke sorunu demek yanlış olur. Telefonda 4.5G ile ara ara sadece internet bağlantısında kopmalar oluyordu. Son güncelleme ile bu sorun ortadan kalktı. Ayrıca ithalatçı telefonlar ve Türkiye garantili telefonlar ayrımı üretiliyor. Arkadaşın bu söylemi yanlış.
Kamerası düşük ışık ve gece çekimlerinde tabiri caiz ise berbat!
Mikrofon ve hoparlörü gayet başarılı.
Pil durumuna gelirsek çok aktif kullanımda dahi 1 günü rahatlıkla çıkarabilir.
Son olarak telefonun özellikle arka kısmı inanılmaz parmak izi bırakıyor.
Evet bunların farkındayım. Bu yüzden şuanda meizu X8'e çok daha yakınım.
Xiaomi Mi 8 Lite'da şebeke sorunu olduğunu söylüyorlar genelde. Pil ve kamera için kesinlikle Redmi Note 7 almalısın.
Kamera olarak meizu'da tek canımı sıkan 60 kare olmaması. Onun dışında performans olarak cok daha iyi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı