Xiaomi Mi 9 Lite ekran yeşil tonlarına büründü

Cihan Yüce

Kilopat
Yer
İnegöl
Daha fazla  
Telefonumu düşürmedim veya su bulaşmadı, duştaydım masamda duruyordu çıktığımda bu halde buldum. Ekranımda görüntü olarak bir problem yok ama ton olarak her renk yeşil/siyah tarzında bir renge büründü. Görüntüde çizilme yada bulanıklaşma yok, amoled saver diye bir program kullandım ama sadece parlaklığımı değiştiriyor. Ne yapacağımı bilmiyorum.

AMOLED yanığı geldi aklıma ama olabilir mi?
Amoled yanığı çok uzun sürelerde gerçekleşir. Yarım saatte olacak şeyler değildir. Mavi filtre açık olabilir mi hocam? Renk filtresi.

1687551260354.png
Bunu diyorsanız bu şekilde değil. Evde şuan ek telefon yok bilgisayar kamerasıyla çekip atayım.

Amoled yanığı çok uzun sürelerde gerçekleşir. Yarım saatte olacak şeyler değildir. Mavi filtre açık olabilir mi hocam? Renk filtresi.
Bir ayar değiştirmedim ama bakayım.

1687551403462.png
Bilgisayar kamerasıyla çektim, mavi ışık kameradan yansımış.

Renk şemasıyla oynadığımda sadece parlaklık değişiyor.

Mavilik yok, tüm renk tonları yeşile kayıyor. Açılırken de miu yazısı öyle görünüyor. Telefonumda ikinci alan var, yeni bir alan açıp oraya da baktım yazılımsal bir sorun yok gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı