Xiaomi Mi 9T 2490TL!

370423

Hectopat
Son düzenleyen: Moderatör:
İhtalatçı garantili telefonlarda sıkıntı çıkmıyor mu? Babama bir telefon şipariş etmiştik problem çıkmıştı. İade ettik sonra.

İhtalatçı garantili telefonlarda sıkıntı çıkmıyor mu? Babama bir telefon şipariş etmiştik problem çıkmıştı. İade ettik sonra.

İthalatçı garantili telefonlarda sıkıntı çıkmıyor mu? Derken? İthalatçı garantili, garantisi yurt dışında olan Türkiye'de olmayan demek. Ama genelde gönderilmez, pek bir cacık olmaz. Bunu aldığında telefon yine normal telefon sıkıntısı falan olmuyor ama sadece dediğim gibi alırken garantisi yokmuş gibi alıyorsun. Benim aldıklarım genelde hep ithalatçı garantili, Allah'a şükür daha sıkıntı çıkmadı aldıklarımda. Çıksa sıkıntı yaşayabilirim, riskli yani ama ucuz işte.

Ben almayı düşündüm ama mağazanın daha hiç puanı vs. yok. Ne olur ne olmaz güvenemedim. Daha hiçbir ürününe falan yorum yapılmamış.
Evet onu bende fark ettim ancak N11 de sattığı için bir tık içi rahat oluyor insanın. Ama yine de dikkatli olun derim. Telefonu sipariş edin isterseniz gelince hat takmadan ve kablosuz internete bağlanmadan test edin derim.

Yeni konular

Geri
Yukarı