Xiaomi Mi 9T vs Oppo Reno 2Z vs Xiaomi Redmi Note 8 Pro vs Xiaomi Redmi Note 9

Hangi Telefon F/P Olarak Daha İyidir

• Xiaomi redmi note 9

• Xiaomi redmi note 8 Pro

• Xiaomi Mi 9T

• Oppo Reno 2Z

• Realme 6 Pro

• Xiaomi Note 10 Lite

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.

antikadambenim

Hectopat
Herkese merhaba,
Bütçem 3000TL ama biraz yukarı çıkabilirim. Bu dörtlü arasında kararsız kaldım.
Alacağım telefonu 3-4 sene kullanacağım o yüzden uzun ömürlü olsun istiyorum kaliteli kolay kolay bozulmasın, sorun yaşar mıyım?
F/P olarak hangisi daha iyidir? Hangi telefon vereceğim paraya değer?
Oyun oynayan birisiyim video izlerim sosyal medyada dolaşırım.
Son olarak hangi telefonu alırsam daha iyi bir seçim olur ve tekrar hatırlatayım telefonu 3-4 sene kullanacağım için kaliteli olması lazım fiyata da önem veririm çünkü Xiaomi Redmi Note 9 ile Xiaomi Mi 9T arasındaki fiyat farkını biliyorsunuzdur.
Fiyatını hak edecek telefon hangisidir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba
Öncelikle Real Me PRO dan başlayayım
bunların arasından en son tercih edeceğin telefon olsun iyi sayılır ama ömrü gerçekten az
Xiomi mi9t alacığın 2.telefon olabilir fakat çok uzun süre oyun oynayan biriysen gerçekten bu telefonlar arasında en fazla radyasyon yayan telefon sar değeri çok yüksek
oppoyu bunların arasına koyman bile hata aşırı kötü es geç onu
xiomı redmi note 8 proda gayet iyi fakat
xiomi redmi note 9 pro dururken onu alman saçma olur 9 un tam 33 saat pil ömrü var
9un işlemcisi 2.2 ghz artı 8nm baya iyi
benim sana diceğim xiomi redmi note 9 pro yada note 8 pro
iyi günler!!!

Merhaba
Öncelikle Real Me PRO dan başlayayım
bunların arasından en son tercih edeceğin telefon olsun iyi sayılır ama ömrü gerçekten az
Xiomi mi9t alacığın 2.telefon olabilir fakat çok uzun süre oyun oynayan biriysen gerçekten bu telefonlar arasında en fazla radyasyon yayan telefon sar değeri çok yüksek
oppoyu bunların arasına koyman bile hata aşırı kötü es geç onu
xiomı redmi note 8 proda gayet iyi fakat
xiomi redmi note 9 pro dururken onu alman saçma olur 9 un tam 33 saat pil ömrü var
9un işlemcisi 2.2 ghz artı 8nm baya iyi
benim sana diceğim xiomi redmi note 9 pro yada note 8 pro
iyi günler!!!
teşekkürler ama başka bir forum sitesinde de açmıştım bu konuyu orada baya değişti konular
Poco X3 almaya karar verdim yinede teşekkürler realme 6 pro ile poco x3 arasında kalmıştım sen burada realme 6 pro kötü diyince iyice tatmin oldum
Bir de Poco X3 hakkındaki düşüncelerini sorabiliriyim acaba?

Geri
Yukarı