Xiaomi Mi A2 Lite 32GB İncelemesi

Mi A2 Lite yerine Mi A2 almak daha mantıklı olurdu bence. 200 TL oynuyordu sanırım.
Neredeyse 400TL fark var. 200 TL bile olsa bazı bütçeler için önemli olabilir ama bütçe varsa tabi ki A2 daha mantıklı.

Xiaomi Redmi 5 Plus veya Redmi Note 5 nasıldır? 3/32 modelleri.
Redmi 5 Plus modelini hemen hemen A2 Lite ın çentiksiz, tek kameralı ve Android One olmayan modeli gibi düşünebilirsiniz. Kamera performansı belki daha iyi olabilir araştırmanızı tavsiye ederim.

Bu iki seçenek arasında benim tercihim Redmi Note 5 olurdu çünkü daha güçlü bir işlemciye sahip.
--2 YIL SONRA GÜNCELLEME--
Merhabalar bu yazıyı yeni bir uygun fiyatlı Xiaomi ürünü alacaklar için fikir olması açısından yazıyorum belki okuyan olur. Telefonu 2 yıldır kullanıyordum. Android 10 gelmesi ile iyice ağırlaşan cihazıma veda etme vaktim geldi. Garantinin bitmesinin hemen ardından usb girişi ve kilit+ses tuş takımı bozuldu neyse ki çok ucuza yaptırabildim. Bunlar haricinde bir sorun yaşamadım. Tek tavsiyem güncellemeleri hemen yapmayın biraz bekleyin insanların deneyimlerini takip edin. Şimdi hayatıma iPhone SE2020 ile devam ediyorum. Herkese sevgiler.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…