Xiaomi Mi A2 Türkiye fiyatı ne kadar olacak?

FurkanSarıkaya

Kilopat
Daha fazla  
Yakın zamanda A1 alan biri olarak A2 çıkışı ile hüsrana uğramalı mıyım sizce? A2 Türkiye fiyatı kaç lira civarında olacak? Bu sorularıma cevap verirseniz çok mutlu olurum. Şahsen A2 1300 TL civarı olacaksa çok üzüleceğim. Ayrıca SAR değerleri ile ilgili bir bilgi paylaşıldı mı? A1 den daha düşükse harbi moralim bozulur.

Son düzenleyen: Moderatör:
SAR değerine bu kadar takılma sebebiniz nedir? :D Hindistanda beklenen fiyat ₹13,999 - ₹14,999 arası bir şey. Türkiye'ye gelmesi vergi vs 1500 civarını bulur bence.

SD 660 güçlü bir SOC ve güncel bir işlemcidir. Kullanıcısını pişman etmez. A1 modelinde SD 625 kullanıyordu, A2 modelinde SD 660 kullanması doğrudur, sınıflandırmalara göre donanım belirlenir. Bir önceki modelde SD 625 kullanıp bir sonraki seri devamı modelde SD 835 kullanması beklenemez. Hatta SD 660 kullanması sevindirici bir durum, şaşırdım diye bilirim. Normal diğer telefon üreticileri serinin bir sonraki devam modeli olan telefonlarının CPU ve GPU'sunu radikal şekilde değiştirmez. Örneğin ZF3 SD 625, ZF4 SD 630, Zenfone 5 modelinde ise SD 636 var bir de böyle düşünün.

Konuyu canlandırıyorum :) Zamanında Mi A2 yi böyle beklemiştim. 2400 liraya almıştım. Şimdi tek dediğim şey, keşke almasaydım hayatımın hatası. 3600 e iphone 7 vardı.

Geri
Yukarı