Xiaomi 14 Pro'nun Türkiye fiyatı ne kadar olacak?

Hiçbir şekilde bu markaya bulaşmayı aklınızın ucundan geçirmeyin. Almak için tek sebep bütçeniz 10000₺ye kadarsa güç bela düşünülür redmi si falan. Diğer markalara göre kalitesi ve arayüzü o kadar vasat ki tecno bile daha iyidir. Ne kadar üst düzey yaparsa yapsın hep çöp kalacak. Samsunga geçtikten sonra anladım. 10bin liradan fazlasını kesinlikle haketmeyen markadır.

Hiçbir şekilde bu markaya bulaşmayı aklınızın ucundan geçirmeyin. Diğer markalara göre kalitesi ve arayüzü o kadar vasat ki tecno bile daha iyidir. Ne kadar üst düzey yaparsa yapsın hep çöp kalacak. Samsunga geçtikten sonra anladım.
Evet hocam o kadar kötü değil ama iyice iPhone'a benzetmeye çalışıyorlar gibi. Özellikleri iyi falan ama o arayüze bence de değmez.

Hiçbir şekilde bu markaya bulaşmayı aklınızın ucundan geçirmeyin. Diğer markalara göre kalitesi ve arayüzü o kadar vasat ki Tecno bile daha iyidir. Ne kadar üst düzey yaparsa yapsın hep çöp kalacak. Samsunga geçtikten sonra anladım.

Xiaomi 14 Pro'daki panel hiçbir telefonda yok. HyperOS ile daha iyi bir deneyim sunacak gibi Xiaomi.

Xiaomi 14 Pro'daki panel hiçbir telefonda yok. HyperOS ile daha iyi bir deneyim sunacak gibi Xiaomi.
O reklamlar ve yavaşlıktan, buglardan kurtarmadığı müddetce hiçbir şey olmayacak Xiaomi. Keza kameraları da hep sınıfının ve fiyatının gerisinde. Bekleyip göreceğiz.
Vasat ortalama demek. Ben de Samsung'dan geçtim. Çok da aşağı kalır bir yanı yok.
Samsung un hızının, özelleştirme ve pratikliğinin 4 te 1 i yok.

O reklamlar ve yavaşlıktan, buglardan kurtarmadığı müddetce hiçbir şey olmayacak Xiaomi. Keza kameraları da hep sınıfının ve fiyatının gerisinde. Bekleyip göreceğiz.

Samsung un hızının, özelleştirme ve pratikliğinin 4 te 1 i yok.
Rakiplerinin arasında en iyi oyunu Xiaomi oynatıyor o yüzden benim için direkt ilk konuma oturuyor. Tamamen telefondan beklentinize göre değişir bu. Telefonu anime içerikleri tüketip oyun oynamak için kullanan benim gibi birisi için ekran kaliteli olmalı ve cihaz serin çalışmalı, iPhone'daki gibi ekranda kocaman bir leke olmaması ve 50 dereceye ulaşıp throttle yapmaması daha önemli oluyor yazılım veya stabilizasyona göre.

Şu markaya yönelik üst düzey donanımlı modeller yerine giriş seviyesi modelleri kullananlara ait kullanıcı izlenimleri yerine en basitinden T serisi model kullananların yorumlarına bakılıp eleştiri yapılsa keşke. 3. dünya ülkelerine çıkartılan ucuz modellerle böyle üst cihazları bir tutmayın lütfen.

Yeni konular

Geri
Yukarı