Xiaomi Band 2 Alınır mı?

Detaylı bir şekilde açıklamadığın için farazi olarak cevap verdim. Mi Band 2'de kullandım ilk çıktığı zaman hatta 31 Mayısta tanıtılmıştı Aliexpress'den ilk sipariş verenlerdenim o günden beridir Mi Band 3'te kullanıyorum. Ekranı göründüğünden çok daha dayanıklı. 199TL'ye A101'e Honor Band 4 geliyor 11 Nisanda fiyatı uygun gelirse oda alınabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mi Band 2 kullanıcısıyım. 3 sene oldu sanırım satın alalı. Günümüzde alınmasını tavsiye etmem. Aldıktan 1.5 sene sonra ekran sorunu yaşayanlardanım. Pikselleri mum ışığında bile göremezsiniz, o derece sorunlu bir ekranı var. Mobil uygulamadan adım takip ediyorum sadece.

Mi Band 2 kullanıcısıyım. 3 sene oldu sanırım satın alalı. Günümüzde alınmasını tavsiye etmem. Aldıktan 1.5 sene sonra ekran sorunu yaşayanlardanım. Pikselleri mum ışığında bile göremezsiniz, o derece sorunlu bir ekranı var. Mobil uygulamadan adım takip ediyorum sadece.
Mi Band 3 hakkında bilginiz var mı?

Mi Band 3 varken Mi Band 2 alınmaz. Aileniz Aliexpress'ten satın alamaya ikna ederseniz 280 lira vermek zorunda kalmasınız. İkna edemezseniz ikisinide almayın veya harçlıklarınızdan biriktirip kendiniz alın. Yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum Mi Band 2 ve sorun yaşamadım ancak imkan dahilinde alınmaz.

Ayni fiyat bandında başka önerileriniz ne olur arkadaşlar? (Biraz daha saate benzeyen cinsten bir şeyler arıyorum da bulamadım)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı