Xiaomi Band 2 Alınır mı?

Ayni fiyat bandında başka önerileriniz ne olur arkadaşlar? (Biraz daha saate benzeyen cinsten bir şeyler arıyorum da bulamadım)
Çoğunlukla o tarz şeyler kalitesiz oluyor. O yüzden tavsiye etmem bilen arkadaşlar link atabilirlerse bilgilenmiş oluruz.

Mi Band 3 varken Mi Band 2 alınmaz. Aileniz Aliexpress'ten satın alamaya ikna ederseniz 280 lira vermek zorunda kalmasınız. İkna edemezseniz ikisinide almayın veya harçlıklarınızdan biriktirip kendiniz alın. Yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum Mi Band 2 ve sorun yaşamadım ancak imkan dahilinde alınmaz.
Hocam kaç yıldır araştırıyorum ama hala bu smart watch`ların amacının ne olduğunu anlamadım :D

Hocam kaç yıldır araştırıyorum ama hala bu smart watch`ların amacının ne olduğunu anlamadım :D
:D Biraz akıllı olsun, biraz şekilli dursun, biraz da adım saysın.

Mi Band 3 varken Mi Band 2 kesinlikle alınmaz. Madem fiyat önemli değil ailen için o zaman çizilmeyi niye bu kadar dert ettiler? Çizildiğinde başka bir Mi Band 3 alırlar.

Ayrıca 5 ay oldu Mi Band 3 alalı. Ekran koruyucu jelatin ile kullanıyorum zerre çizilme yok. Bundan önce 1 yıl Mi Band 2 kullandım, onda da bir sorun yaşamadım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı