Xiaomi mi band 4 alınmalı mı ?

mustafa31232

Kilopat
Daha fazla  
Selam dostlar

Açıkcası "akıllı" ürünlere karşı ilgim sonsuz. Şu anda kullandığım normal bir kol saati var ve yaklaşık 3 4 yıllık bir saat. Deri kordunu falan hep yırtıldı yani kısacası eskidi. Bende akıllı saat veya bileklik almayı planlıyordum lakin akıllı saatlerin fiyatı şu anda biraz beni zorlar. Nakit olarak 170 TL falan var azıcık daha biriktirip Xiaomi Mi Band 4 almayı planlıyorum sizce fiyatına değen bir ürün mü?

indir (1).jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Ürünle ilgili bir çok inceleme videosu mevcut. İzleyerek kendi adınıza karar vermeniz daha doğru olacaktır. Kendim de kullanıyorum ve parasını hak eden bir ürün olduğunu düşünüyorum. Ayrıca indirimleri takip eden biriyseniz küçük indirimler olduğunda 170 TL civarlarına bulabilirsiniz. Şu anda 190-195 TL civarında satılıyor.

Ben fiyatı 250 lirayken almıştım gayet memnunum. Şarjı 20 gün gidiyor. Beğenmediğim tek kötü yanı hâla Türkçe dil desteğinin gelmemesi.

Gidip 80-90TL diye beş lira bile verilmeyecek bir saat alacağınıza bu saati tercih edin, verdiğiniz paraya değeceğini düşünüyorum. Gereksiz, boş denilmesine kulak asma. Belli ki ihtiyacın var ve kaliteli bir şeyler arıyorsun. Al ve kullan, bitti. "Saatten farkı yok." yorumuna da aldanma, dilersen normal bir saat gibi kullan, dilersen vadedilen özellikleriyle. Hiçbiri "Çok güzel bir özellik, iyi ki koymuşlar, çok işe yarıyor!" diyebileceğin bir özellik değil kanımca, lakin kullanılabilir. En azından adım sayarı açık kalabilir, duruma göre yürüyüş rutininizde oynama yaparsınız ya da rotasyonunuzu değiştirirsiniz, bir adım hedefi koyarsınız kendinize. Bu özellik telefonların çoğunda da var, bu saatte de olduğunu hatırlıyorum. Hem şık görünüyor, hem kaliteli, normal bir saat kadar ağır değil, hem sürekli şarj istemeyen bir cihaz. Haftada bir şarj edin, garanti olsun.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı