Xiaomi mi band 4 alınmalı mı ?

Gidip 80-90TL diye beş lira bile verilmeyecek bir saat alacağınıza bu saati tercih edin, verdiğiniz paraya değeceğini düşünüyorum. Gereksiz, boş denilmesine kulak asma. Belli ki ihtiyacın var ve kaliteli bir şeyler arıyorsun. Al ve kullan, bitti. "Saatten farkı yok." yorumuna da aldanma, dilersen normal bir saat gibi kullan, dilersen vadedilen özellikleriyle. Hiçbiri "Çok güzel bir özellik, iyi ki koymuşlar, çok işe yarıyor!" diyebileceğin bir özellik değil kanımca, lakin kullanılabilir. En azından adım sayarı açık kalabilir, duruma göre yürüyüş rutininizde oynama yaparsınız ya da rotasyonunuzu değiştirirsiniz, bir adım hedefi koyarsınız kendinize. Bu özellik telefonların çoğunda da var, bu saatte de olduğunu hatırlıyorum. Hem şık görünüyor, hem kaliteli, normal bir saat kadar ağır değil, hem sürekli şarj istemeyen bir cihaz. Haftada bir şarj edin, garanti olsun.

Dostum ben bu saati kullandım. Haftasında geri 130TL'ye sattım. Saat arayüzü değiştiriyorum sadece o özelliği güzel. Kalp ritmi düzgün ölçmüyor keza adımsayarı Araçtayken bile sayıyor saatten ne farkı var o zaman ? Bildirimleri ve müziği kontrol etmek bana hitap etmedi kannımca saatten akıllı kılacak özelliği yok.

Dostum ben bu saati kullandım. Haftasında geri 130TL'ye sattım. Saat arayüzü değiştiriyorum sadece o özelliği güzel. Kalp ritmi düzgün ölçmüyor keza adımsayarı Araçtayken bile sayıyor saatten ne farkı var o zaman ? Bildirimleri ve müziği kontrol etmek bana hitap etmedi kannımca saatten akıllı kılacak özelliği yok.
Saaten farkı elbette var, sizin mesajınızı referans olarak kullanıp yorum yaptım, amacım hedef göstermek ya da kötülemek değildi. Belli ki konu sahibi bu tür ürünleri hoş buluyor, "Alınmalı mı?" adı altında açılmış bir konu. Ben de alınabileceğini, özellikleri olduğunu ve batarya ve parça kalitesi olarak iyi iş çıkarttıklarını belirttim. 50-80TL aralığında da bu tür ürünler satılıyor, parça kalitesini geçtim, en büyük sorunları pilleri. Xiaomi ürünün kullanım süresini uzatmış, ikide bir şarja takmak gerekmeyecek, görünüşü hoş, istenirse farklı renk kayış alınarak kullanılabilir, dediğiniz gibi saatin görünümü değiştirilebilir, diğer ürünlere göre daha hafif kalıyor, vesaire. Ben de bu ve benzeri diğer markanın bu tür bilekliklerine kıyasla bu modelin alınabilir olduğunu belirttim.

Dostlar herkesin mesajlarını ve yorumlarını okudum. Herkese ayrı ayrı teşekkür ederim. muhteşem cuma indirimlerinde almayı planlıyorum. Tekrardan çok teşekkürler :)

Yaklaşık 1 aydır kullanıyorum ve oldukça memnunum. Yakın zamanda türkçe güncelleme aldı. Benim için çok bir şey fark etmedi ama bu güncellemeyi bekleyen çok kişi vardı. Kısacası öneririm.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı