Xiaomi Mi Band 4 İnceleme

4-5 Gün önce Hepsiburada'dan Xiaomi Mi Band 4 aldım ve ürün hakkındaki görüşlerimi sizlere bildirmek istedim.

Artıları (+)

→Ekranının renkli olması arayüzündeki simgeleri ve diğer göze çarpan şeyleri hoş gösteriyor.
→İnce olduğu için kolunuzda hoş ve şık görünüyor (bu göreceli bir şey).
→Kordonun kalitesi güzel rahatsız etmiyor, Şahsen ben tüm gün kolumdan çıkarmıyorum herhangi bir şekilde rahatsız etmiyor.
→Arayüzü güzel sadece ihtiyacınız olan şeyler arayüzde.
→Mi Fit uygulaması üzerinden arka temayı değiştirebiliyorsunuz (Bana göre bir artı hine göreceli bir şey)
→Birçok sporu algılayabiliyor; Battle rope, Koşu, 5 farklı yüzme stilini algılayabiliyor, bisiklet sürme
→Nabız ölçme ve uyku Mönitörü var.
→Kolunuzdan çıkınca kilitleniyor ve uygulamadan belirlediğiniz şifre ile açılıyor.

Eksileri(-)

←Mi fit uygulamasında hafif bir kasma var tabii ki sorun benden kaynaklı da olabilir ama Play Store'den indirdiğimde uygulama hakkında birçok olumsuz yorum gördüm.
←Yukarıda arka temayı değiştirebiliceğimizi söyledim ama kısıtlı seçenekler var her güncellemede yenileri geliyor mu bilmiyorum ama bana göre kısıtlı.
←Uygulama Türkçe ama bilekliğin kendi arayüzü İngilizce tabii ki çok zor değil alışması ama Türkçe olsa daha iyi olurdu.
←Fiyat konusunda biraz sizi üzebilir şu an Hepsiburada ve Xiaomi'nin kendi satış sitesi olan evofone'de 249.90TL Şahsen 200TL bandına düşmeden almamanızı tavsiye ederim.
Benim bulabildiğim eksiler ve artılar bunlar aşağıda resimler ile devam edelim.
Bilekliğin Kendisi
20190810_131612.jpg

Kolda nasıl görünüyor?

20190810_131416.jpg

Kutusu nasıl görünüyor?

20190810_131538.jpg

İnceliği nasıl?

20190810_131609.jpg

Evet arkadaşlar incelememiz buraya kadardı beğendiyseniz beğenmeyi beğenmediyseniz görüşlerinizi yazabilirsiniz esen kalın :)

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı