Xiaomi Mi Band 5'ten 8'e geçilir mi?

Siyah olanı daha güzel. Trendyol vs. kutu açınca iade almıyor. 3 5 kuruş daha fazla olsun amazon olsun. Orada müşteri memnuniyeti çok daha ön planda.

Aynı Mi Band 8 Active'deki dikdörtgen kasa olduğu için pek sıcak bakmıyor.

Ek olarak herhangi bir kordon ya da ekran koruyucu aldınız mı? Aldıysanız link paylaşır mısınız yanında alayım?
Hiçbir şey almadım. Ekran koruyucu iyice büyük gösterir diye tercih etmedim. Kordonlar da bilekliğin dörtte biri fiyatta, şimdilik almadım ama ilerleyen zamanlarda alabilirim. Şöyle beğendiğim 2 tanesinin linkini bırakayım:

Trendyol nasıl iade almaz ya, bilmiyordum. Yine de garanti belgesiyle geliyor diyeyim.

Kasası çok itici ya da demode retro tasarım uzun ince ama bileklik böyle olur.
Ben beğendim ya. Siyah olanı fotoğraflarda gördüm sadece onu beğenemedim ama gold olan çok şık duruyor. Tek kötü yanı ekranın altındaki büyük siyahlık.

Hiçbir şey almadım. Ekran koruyucu iyice büyük gösterir diye tercih etmedim. Kordonlar da bilekliğin dörtte biri fiyatta, şimdilik almadım ama ilerleyen zamanlarda alabilirim. Şöyle beğendiğim 2 tanesinin linkini bırakayım:

Trendyol nasıl iade almaz ya, bilmiyordum. Yine de garanti belgesiyle geliyor diyeyim.

Çok teşekkür ederim hocam. Sepetime ekledim. Bileklik geldikten sonra kendisine sorup alırım şubat ortası gibi. Silikon isterse 3'lü set 200 400 TL olanlar var. Onlardan da bakabilirim. Ama o beyaz metal kordon hoşuma gitti. İkisinin de ayrı havası var.

İade kısmına gelirsek sadece birkaç gün bile kullanıldığı zaman hijyen vs diye almamazlık yapmışlardı 2 tane siparişimde. Anca hata bozuk vs çıkarsa o zaman iade anca alıyorlar. O yüzden teknolojik aletlerde bu şekilde sorun çıkabilecek hiçbir şey almıyorum. Amazon ilk tercihim oluyor. Eğer yoksa Hepsiburada.

Saatin gold rengi de siyah rengi de birbirinden hoş duruyor. Alacağım zamana kadar belli etmeden fikitlerini almata çalışırım. Teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı