Xiaomi Mi Band 5'ten 8'e geçilir mi?

Berkay_00

Decapat
Mi Band 5 ile 8 arasında ayırt edici, işe yara farklar var mı? Şu anda elimde 5 var. 8 modeline yükseltmeyi düşünüyorum. Yakın zamanda 9 modeli de çıkacakmış. Tarihi kesin olarak açıklanmadı ama 2024 ilk çeyreğinde çıkacakmış galiba. Kesin olarak ne zamanlar duyurulur? Şubatın son haftaların kadar çıkmazsa 8 almayı düşünüyorum. Çıkarsa 9 alırım.

Bunların dışında bu fiyatlarda bu şekilde bileklik önerileriniz var mıdır?

Hayalet ekran mı? Ekran koruyucu olarak mı alınıyor? Amoled ekran mevcut.
Amoled demek istedi büyük ihtimalle. Çok sorun değilse 9'u bekleyin. Arada fiyat farkı azsa 9 alırsınız. 9 çıkınca 8'in fiyatları da düşebilir hem

14 şubat için bakıyordum. O yüzden de biraz acelesi var. En fazla 1 bilemedin 2 hafta bekletebilirim.
Yani 1 2 hafta içerisinde de çıkacağını sanmıyorum, hiç bekletme istersen. Bir ay kadar önce mi store'da 925 lira civarındaydı, şimdi 1189 lira olmuş. Trendyol'dan alabilirsin. En çok satan akıllı bileklik kategorisinde 1 numarada siyah olanı 1066 liraya var. Gold olanı da 70 lira kadar fazla. Bir de bunların ekranının altında saçmasapan bir kullanılmayan alan var aklında bulunsun.

60Hz ekran tazeleme hızı dışında Huawei band 8 daha iyi bence.
her ne kadar ölü piksel ile karşılaşsam da garanti halleder önceki bilekliğim Huawei band 7 idi onda böyle bir şey yoktu

Yani 1 2 hafta içerisinde de çıkacağını sanmıyorum, hiç bekletme istersen. Bir ay kadar önce mi store'da 925 lira civarındaydı, şimdi 1189 lira olmuş. Trendyol'dan alabilirsin. En çok satan akıllı bileklik kategorisinde 1 numarada siyah olanı 1066 liraya var. Gold olanı da 70 lira kadar fazla. Bir de bunların ekranının altında saçmasapan bir kullanılmayan alan var aklında bulunsun.
Şu şekilde

Dosya Ekleri

• IMG_20240127_140640.jpg
    IMG_20240127_140640.jpg
    96,9 KB · Görüntüleme: 33
Yani 1 2 hafta içerisinde de çıkacağını sanmıyorum, hiç bekletme istersen. Bir ay kadar önce mi Store'da 925 lira civarındaydı, şimdi 1189 lira olmuş. Trendyol'dan alabilirsin. En çok satan akıllı bileklik kategorisinde 1 numarada siyah olanı 1066 liraya var. Gold olanı da 70 lira kadar fazla. Bir de bunların ekranının altında saçma sapan bir kullanılmayan alan var aklında bulunsun.

Siyah olanı daha güzel. Trendyol vs. kutu açınca iade almıyor. 3 5 kuruş daha fazla olsun amazon olsun. Orada müşteri memnuniyeti çok daha ön planda.

60Hz ekran tazeleme hızı dışında Huawei band 8 daha iyi bence.
her ne kadar ölü piksel ile karşılaşsam da garanti halleder önceki bilekliğim Huawei band 7 idi onda böyle bir şey yoktu

Aynı Mi Band 8 Active'deki dikdörtgen kasa olduğu için pek sıcak bakmıyor.

Ek olarak herhangi bir kordon ya da ekran koruyucu aldınız mı? Aldıysanız link paylaşır mısınız yanında alayım?

Yeni konular

Geri
Yukarı