Xiaomi Mi Box ile IP TV kullanılır mı ve nasıldır?

kadiryas

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba,

Ben bu TV box ürününü alacağım. Aklımda birkaç soru var. Umarım cevaplayan olur.
1-) Bu ürünle IP TV'yi kullanabilir miyim?
2-) Eve Superonline'nin 1000 Mbps internetini bağlatacağım. Bu cihazda Ethernet kablosu yok ve Wi-Fi özelliği bu internetin desteklediği hıza ulaşabilir mi?
3-) Ethernet kablosu olmadığı için Wi-Fi oranla daha yavaş internet kullanımı olur diyorum (Cihazla modem yan yana olacak.). Bu da benim internetten maç izlerken sıkıntı çekmeme neden olur mu?
4-) Başka tavsiyeleriniz var mı?

Xiaomi Mi Box S 4K Android TV Box Media Player HDR - Dolby Fiyatı

1-) IP TV kullanabilirsiniz.
2-) 1000Mbps internetin tamamını alabileceğini sanmıyorum. Bu cihaz ile 1000Mbps alamazsınız bence.
3-) IP TV yayın kalitesine ve maç yoğunluğuna bağlı olarak kasabilir.
4-) Amacınız sadece IP TV ise daha güçlü donanımlı cihazlar alabilirsiniz. Bu site daha ucuza satıyor.

Son düzenleme:
Mükemmel bir deneyim istiyorsanız ve ömürlük olsun diyorsanız Apple TV alın. Xiaomi orta segmentte f/p ürünü fakat Apple TV içerisindeki yeni nesil işlemcilerle uçuyor. Paranız yetecek olursa aşağıdaki ürüne bakabilirsiniz.

Beyler ben bu netin fiyatlarını çok yanlış anlamışım 😂 üzgünüm soruyu düzelteyim o zaman 100 Mbps internet için konuşalım.

1-) IP TV kullanabilirsiniz.
2-) 1000MBPS internetin tamamını alabileceğini sanmıyorum. Bu cihaz ile 1000MBPS alamazsınız bence.
3-) IP TV yayın kalitesine ve maç yoğunluğuna bağlı olarak kasabilir.
4-) Amacınız sadece IP TV ise daha güçlü donanımlı cihazlar alabilirsiniz. Bu site daha ucuza satıyor.

Sizin tavsiye edebileceğiniz bir cihaz var mı? Özellike IP TV için alacağım bu cihazı o yüzden ethernet bağlantısı olması şart gibi geliyor ama çok bilgili değilim tavsiyesi olan yazarsa sevinirim.

Son düzenleme:
Mükemmel bir deneyim istiyorsanız ve ömürlük olsun diyorsanız Apple TV alın. Xiaomi orta segmentte F/P ürünü fakat Apple TV içerisindeki yeni nesil işlemcilerle uçuyor. Paranız yetecek olursa aşağıdaki ürüne bakabilirsiniz?

Ömürlük konusunda haklı olabilirsin fakat işemciyle yinde video izliyecek arkadaş lüzumsuz Apple arcade TR'de yok zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı