Xiaomi Mi Box S 4K Video Oynatmıyor

Hakan.T

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar biliyorsunuz ki bu ürün bir Media Player yani Netflix, YouTube gibi şeyler de var fakat bu ürün amacı 4K video player olarak tanıtılıyor. Ama ben 4K videoyu harici bir USB'ye atıp açtığımda aşırı derecede kasıyor. VLC kullanıyorum. MX Player'da daha az kasıyordu fakat yine de kasıyordu. Bunu kasmadan izleyebilir miyim? Yoksa kandırıldım mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam videoların çeşitli versiyonları var codec diyorlar. Her MKV bile aynı olmayabiliyor belki programlara gelen güncellemeler ile düzelir.

Televizyonunuz 4K mı?
Tabii ki de evet.
Hocam videoların çeşitli versiyonları var codec diyorlar. Her MKV bile aynı olmayabiliyor belki programlara gelen güncellemeler ile düzelir.
Tek bir programa bağlı kalmıyorum. Farklı farklı programları indirip deniyorum. Çoğunda aynı problem var.
Kendi video oynatıcısı ile denediniz mi? Ben o şekilde 4K video izlemiştim. Diğer video oynatıcılar kodek olmadığı için ses ve görüntüde sıkıntı oluyor.
Kendi programını vasat bulup hiç kullanmamıştım. VLC ve MX Player gibi programlar codec ve özellik bakımından daha zengin programlar olduğu için direkt bunları tercih ettim.
Kendi video oynatıcısı ile denediniz mi? Ben o şekilde 4K video izlemiştim. Diğer video oynatıcılar kodek olmadığı için ses ve görüntüde sıkıntı oluyor.
Videoları nasıl açtığınızı bir fotoğraf yada onun gibi bir şeyle gösterir misiniz? Daha açıklayıcı olur ve muhtemelen konu çözülür.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı