Xiaomi Mi Box üzerinden dizi film nasıl seyredilir?

jackarmis

Kilopat
Arkadaşlar selam. Böyle konulara uzağım. BluTV, Netflix vb. platformlarda bulunmayan dizi filmleri seyretmek istiyorum. Direkt tarayıcısı çok yavaş 2 saatte açıyorum ve istediğim gibi olmuyor. Dizi film başka nasıl izleyebilirim? Uygulama falan mı yüklüyorsunuz?

Stremio ama dublaj yok. Veya Apple TV+ ülkeye geldi, HBO içeriklerini de Digitürk veriyor.
Kodi var eklenti kurup izleyebilirsiniz.

Stremio ama dublaj yok. Veya Apple TV+ ülkeye geldi, HBO içeriklerini de Digitürk veriyor.
Kodi var eklenti kurup izleyebilirsiniz.
Kodi ile turkvod vs. eklenti indirerek kullanabilirsin.
Dostlar inan hiç bilgim yok. Parasız olsun istiyorum zaten paralı platformlarda sorun yok. Dediğiniz işlemleri nasıl yapacağız anlatır mısınız? Şunu indir, şurdan şunu yap vs. şeklinde. Çok teşekkürler. Altyazılı izliyorum zaten dublaj olmaması daha iyi.

Dostlar inan hiç bilgim yok. Parasız olsun istiyorum zaten paralı platformlarda sorun yok. Dediğiniz işlemleri nasıl yapacağız anlatır mısınız? Şunu indir, şurdan şunu yap vs. şeklinde. Çok teşekkürler. Altyazılı izliyorum zaten dublaj olmaması daha iyi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Watch videos, movies, TV series and TV channels instantly. bunu indirin. Eklenti kısmında film ve dizi ile ilgili ne varsa ekle deyin kendi kendine hallediyor.
Screenshot 2022-03-12 184216.png

Bu PC arayüzü de Android de benzer yerleri.

Yeni konular

Geri
Yukarı