Xiaomi Mi Max 2 ithalatçı garantisiyle alınır mı?

• Konuyu başlatan JedG
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 8
  • Görüntüleme 2B

JedG

Hectopat
Daha fazla  
Teknosa veya herhangi bir siteden Xiaomi Mi Max 2 almayı düşünüyorum fakat aklıma takılan, aldıktan sonra bu telefona bir şey olursa ne yapacagım? Teknosa ve birçok site delta garantisi diyor ama internette bu firma hakkında iyi bir yorum yok. Almış veya konu hakkında bilgisi olan aydinlatabilir mi? Teşekkürler ;)

Son düzenleyen: Moderatör:
İthalatçı garantisine ben şu ana kadar hiç güvenmemişimdir. Ama bu ithalatçı garantili telefonları alamayacağımız anlamına gelmiyor. Xiaomi Mi 6 veya o civarlarda bir telefon almayı düşünüyorum ben de ama fixpack alacağım garanti niyetine. Siz de +200TL verip güvenle kullanabilirsiniz.

Biraz şans işi olacak. Kimisi alıyor sorunsuz ne garantiye gönderiyor iki üç yıl boyunca kimisi de alır almaz haftasında sorunlar çıkabiliyor. O yüzden cesaret etmek size kalmış. Kimse diyemez sorun olmaz al kullan diye. Yalnız servise gidince nasıl ilgileniyorlar orasını gönderenler yazarsa cevap olur size. Türkiye garantili cihazlarda bile garanti kapsamında olduğu halde kullanıcı hatası denilerek işin içinden çıkabilirler.

Bakın böyle diyim, kardeşimde note 5 var. İlk yılında mürekkep akması oldu ekranda. Garanti kullanıcısı hatası dedi. 1 hafta geçti alıp ücretsiz yaptılar, 4 ay sonra ekran sözde bombelenme yapmış ekran açılmıyor. Kulanıcı hatası yok. Ve garantinin dediği laf cebinizde telefon taşımışsınız. Ekranda gözle görülen bir sıkıntı yok, şimdide garantiye gitmeden konuştuk 1 aydır konuşuyoruz. Telefon elimizde ekranı kırılmış diyorlar. Ve bu telefon samsung türkiye garantili, telefonu alın zaten garanti bir şeye yaramıyor.

Garanti servislerinin çok iyi çalışmadığını biliyorum, ayrıca kullanıcı hatası zırvalıklarının önüne geçmek için fixpack'i öneriyorum zaten. Biraz araştırıp bilgi sahibi olmanızı öneririm.

Bence garantiyi hiç düşünme, hayatım boyunca bir kere servise yolum düştü. Kullanıcı hatası dediler (Samsung Türkiye Garantisi).
Xiaomi Mi Max 2 kullanıcısıyım. Kamerayı çok kullanan biri iseniz Mi A1 öneririm. Diğer tüm özellikleri iyi. Batarya bana 3 gün yetiyor. Bir sıkıntı ise alalı 2 ay oldu hala kırılmaz ekran bulamadım. 5.5 inç telefondan geçtim fakat büyüklüğe hemen alıştım. Teknosa yerine Hepsiburada'dan almanızı öneririm.

Bence garantiyi hiç düşünme, hayatım boyunca bir kere servise yolum düştü. Kullanıcı hatası dediler (Samsung Türkiye Garantisi).
Xiaomi Mi Max 2 kullanıcısıyım. Kamerayı çok kullanan biri iseniz Mi A1 öneririm. Diğer tüm özellikleri iyi. Batarya bana 3 gün yetiyor. Bir sıkıntı ise alalı 2 ay oldu hala kırılmaz ekran bulamadım. 5.5 inç telefondan geçtim fakat büyüklüğe hemen alıştım. Teknosa yerine Hepsiburada'dan almanızı öneririm.
Kamerası ara sıra iki üç fotoğraf çekilen birine göre yeterli mi ? Yoksa çok mu kötü?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı