Xiaomi Mi Piston Basic Edition İnceleme

Yeni aldığım kulaklığı incelemek istiyorum.

Kulaklığı N11'den 32 liraya aldım. Tabi şimdi doların etkisiyle 40 liraya dayanmış durumda. Tabi bu F/P bir ürün olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Ben yassı kablolu sipariş etmiştim ama bana yuvarlak olanını yollamışlar. Ama bununda kablo kalitesi hiç fena değil.

Ürünün tasarımı bana kalırsa mükemmel. Ben çok beğendim. Kulağa cuk diye oturuyor ve kulaktan hiç düşmüyor. Kutudan 2 farklı slikonda çıkıyor ayrıca. Kulaklık metal değil ama plastik de değil. Malzeme kalitesi fiyatına göre iyi sayılır.

Daha önce standart Samsung ve standart Huawei kulaklık kullanmış olarak söylüyorum; ses kalitesi mükemmele yakın. Basslar daha yüksek olabilirdi ama ne kadar ekmek o kadar köfte. Telefonların standart kulaklıklarından daha iyi olduğunu söylebilirim.

Dezajantaj olarak kulaklıkta ses kısma ve açma tuşları yok. Sadece tek tuş var. Onunla da müziği durdurup, bir sonraki veya bir önceki müziğe geçebiliyoruz.

20180813_192031_640x360.jpg

20180813_192848_800x450.jpg

20180813_192956_800x450.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı