Xiaomi Mi TV Stick 4K Wi-Fi ağını görmüyor

Taylesof

Hectopat
Merhaba. Evdeki bir televizyonumda gayet güzel bir şekilde cihazımı kullanıyordum. Bir gün başka bir televizyona taktığımda hiç bir wife ağını görmedi. Wife ağını aktif etme kısmına bastığımda ise 5-10 saniye sonra kendiliğinden pasif kısma geliyor. İnternet'te tarih ve saat kısmıyla alakalı bir çözüm önerisi ifade etmişler. Yaptım ama olmadı. Bu durumu yaşayan ve çözüm önerisi olan var mı?

Dosya Ekleri

• photo_2023-02-14_11-54-03.jpg
    photo_2023-02-14_11-54-03.jpg
    39,3 KB · Görüntüleme: 312
Tarih ve saati düzeltince, düzelmesi gerekiyor, ürünü sıfırlamayı deneyin olmazsa garantiye gönderin.
Cevap için öncelikle teşekkürler. Ürünü de 2 defa sıfırladım olmadı. Çalışır bir vaziyetteyken şimdi çalışmamasından dolayı hemen garantiye de yollamak istemiyorum. Bir püf noktası vardır herhalde.

O zaman kablolu bağlantı yapacaksın -->

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
O zaman kablolu bağlantı yapacaksın -->

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ustam wi-fi ile çalışan bir ürün, ve demek ki wifi ile ilgili bir problem var , bence garantiye göndermek iyi olabilir,hatta şikayet vara yaz.

Ustam wi-fi ile çalışan bir ürün, ve demek ki wifi ile ilgili bir problem var , bence garantiye göndermek iyi olabilir,hatta şikayet vara yaz.
Hocam adaptör ile bağlantı sağladığımda sorun çözüldü. Ama enteresan bir durum, usb sorun yaşatıp da adaptör de fayda sağlayan şey ne oldu ki acaba.

Geri
Yukarı