Xiaomi Mi TV stick alınır mı?

Prime video, YouTube, BluTV, Twitch ve Spotify performanslı çalışır mı? Uzun süreli kullanımda kasma ve ısınma oluyor diyenler var. Cihazda performans düşüşü olur mu? Video veya TV kanalları izlerken kasar mı? Lütfen Mi Box s önermeyin. Bütçem olsa düşünmeden alırım.

Prime video, YouTube, BluTV, Twitch ve Spotify performanslı çalışır mı? Uzun süreli kullanımda kasma ve ısınma oluyor diyenler var. Cihazda performans düşüşü olur mu? Video veya TV kanalları izlerken kasar mı? Lütfen Mi Box s önermeyin. Bütçem olsa düşünmeden alırım.

Uzun süreli kullanımda uygulama fazla olursa kasabilir. Fakat sıfırlarsanız kasmaya başlayınca geçer. Alınır derim ben.

Normalde kasmaz fakat.

Ben kısa bir süre kullandım ama düşük RAM olmasından dolayı performansını hiç beğenmedim. Bir uygulamadan çıkıp ana sayfaya dönünce bile baştan yüklüyordu her şeyi. Menü geçişleri de çok yavaş. Sadece belli şeyler izleyeceksiniz yavaş olsa da olur derseniz alın. Benim tavsiyem ise Amazon.com da tivo stream 4K cihazı mevcut ve vergilerle birlikte 60$ civarına geliyor. Bütçe arttırma şansınız varsa kesinlikle bunu alın. Mi Box s 4K'dan daha iyi ve ucuz. Amazon ayrıca sonradan 6-9$ arası vergi iadesi de yapıyor.

6 ay kullandım hemen sattım kurtuldum. Mi box aldım. TV Stick pişmanlıktır. Arayüzde bile aldığımdan beri kasıyordu. Cihaz ara sıra donuyor ve tepki vermiyor. Fişini çekip takmanı istiyor.

Geri
Yukarı