Xiaomi Mi TV stick alınır mı?

gamerkral15

Hectopat
Arkadaşlar 1080p monitörde kullanacağım HDMI girişi bulunmaktadır YouTube Disney Plus kullanacağım çok mu takılıyor kullanan ve bilgi sahibi olan arkadaşlar varsa açıklayabilir mi?

Hocam bende iki seçenek arasında kalmıştım, Xiaomi Mi Box s 4K aldım çok memnunum. Belki aralarında 200 300 lira fark vardır biraz daha bekleyip benim seçeneği düşünmenizi tavsiye ederim.

Biri 4k destekliyor fark o ben stick kullanıyorum çünkü zaten benim TV en fazla 1080p görüntü veriyor o yüzden 4k almadım, takılma vesaire yok tavsiye ederim.

Biri 4k destekliyor fark o ben stick kullanıyorum çünkü zaten benim TV en fazla 1080p görüntü veriyor o yüzden 4k almadım, takılma vesaire yok tavsiye ederim.
Teşekkür ederim
Hocam bende iki seçenek arasında kalmıştım, Xiaomi Mi Box s 4K aldım çok memnunum. Belki aralarında 200 300 lira fark vardır biraz daha bekleyip benim seçeneği düşünmenizi tavsiye ederim.

Tavsiye etmiyorum. Aralarında sorunu olan mallar çok. Birine sağlam gelirken diğerine bozuk, sıkıntılı ürün geliyor. Ucun etin yahnisi de yenmez ama çok da ucuz değil. Tavsiyem Mi Box alman. Bir kere al uzun süre kullan. Üstelik stickler fazla ısınıyor.

Geri
Yukarı