Xiaomi Mi TV stick alınır mı?

Alınabilir bence. HDMI girişi olan TV'leri akıllı yapıyor ve çok güzel özelliklere kavuşuyor gibi oluyor TV. Güzel bir şey.

Bende kullanıyorum dediginiz sorun olmasa da guncellemeden sonra bir bug oluştu.
Cihazi kumandadan kapayıp HDMI değiştirince cihaz otomatik acilmis oluyor. Bu yüzden cihaz genel olarak açık kalıyor.

Sanırım cihaz adaptöre bağlı olduğu sürece açık oluyor kumandadan bastığımızda uyku moduna giriyor tekrar bastığımızda uyku modundan uyanıyor sanırım.

Güzel bir cihaz çok memnunun alınabilir ve YouTube, Netflix için ihtiyacınız karşılayacaktır sıcak ortamda biraz yavaşlama oluyor arayüzde sadece aşırı sıcak ortamda sürekli çalışırken biraz yorduğunuzda kasma yapabilir. Bayağıdır kullanıyorum saatlerce açık kaldı bu zamana kadar herhangi bir sorun yaşamadım şimdilik.
Mesela AnyDesk ile yansıtma yapabilir miyim telefonuma?

Telefon ayarlarında ki yansıt seçeneği ile yansıtabilirsiniz. Uygulamaya gerek kalmadan.

Güzel bir cihaz çok memnunun alınabilir ve YouTube, Netflix için ihtiyacınız karşılayacaktır sıcak ortamda biraz yavaşlama oluyor arayüzde sadece aşırı sıcak ortamda sürekli çalışırken biraz yorduğunuzda kasma yapabilir. Bayağıdır kullanıyorum saatlerce açık kaldı bu zamana kadar herhangi bir sorun yaşamadım şimdilik.

Telefon ayarlarında ki yansıt seçeneği ile yansıtabilirsiniz. Uygulamaya gerek kalmadan.

Ben mi TV stick ekranını telefonuma yansıtmaktan bahsediyorum yapabilir miyim?

Yeni konular

Geri
Yukarı