Xiaomi Mi5s Nasıldır?

Yaklaşık bir saatte yüzde doksan üzerine çıkıyor. Isınıyor tabiki ama aşırı değil. Bende de altın rengi var çok şık, ben ekrana koruyucu bile takmadim daha hiç düşürmedim ama gayet sağlam. Kuzenim de mi5 prime var ondan kaliteli, yani yan yana koyunca bile kalitesi belli oluyor. Ses kalitesi normal üst düzey değil, kamerası da gayet performanslı. Program kurmak derken bana gerekli olan ve kullandığım programları kurdum, güncellemeleri yaptım ve kullanıyorum yaklaşık üç ay oldu ve sorun yok. Teknosa dan 1400 TL aldım.

10 dakikalık sarjla 4 saat kullanabiliyorsun -Mİ5'den bahsediyorum-. 10 dakikada %40 mı dolduruyordu sanırım öyleydi. Sarj konusunu takma. Mesajlaşma, chrome, konuşma VS. gibi günlük işleri kullanıyorsan bitmez sarjı. Benim G3 sabaj sajrı %100 dür, akşam yatarken biter. Sürekli böyledir, bana yetiyor. Oyun oynamazsam tabii...

1-Ben günlük kullanımda ısınma ile karşılaşmadım.
2-Denemedim ama alırsan kılıf ve temperli cam almayı ihmal etme.
3-Kamera bu fiyat için çok iyi.
4-Ölçmedim, tahminen 1,5-2 saatte. Yoğun kullanımda, 4-5 saatte %40'ı görüyor.
5-Denemedim
6-internette çeşitli sitelerde araştırabilirsin.

hangi serisi ?

Parmak izi okuyucusu kötü diyorlar, garanti servisi en ufak şeyde bahane bulup kullanıcı hatası diyormuş

Seriyi hatırlamıyorum ama 700-800 TL'lik bir modeliydi, hocam vallahi daha yeni bir modelinin tercih edilmesini tavsiye ediyor, kendisi forumda üye olsaydı sana daha detaylı bir bilgi verirdi, dilersen biraz araştırmak yapıp bilgi edinebilirsin.

araştırıyorum bayağı zamandır. Biri iyi biri kötü diyor. İşlemci mi5 e göre daha iyi ama frekansı sınırlanmış olduğu için bunun farkına varamıyorsun diyor. Optik sabitleme falan yokmuş, eksik bayağı

Distribütör garantisi var. Ben aldığım zaman indirime denk getirmiştim mi5'ten 100 TL civarı daha ucuzdu. Kameradan pek anlamam, fotoğraf merakımda yoktur ama bence kamerası gayet iyi. Şu ana kadar hiçbir sorunla karşılaşmadım. Alacak olanlara öneririm. Parmak izi konusunda biraz sıkıntısı var, bu sıkıntı parmağınızı ne şekilde kaydederseniz o şekilde açıyor aynı parmağın duruşu değişince kabul etmiyor. Ben bu sorunu birden fazla parmak izi oluşturarak aştım, tek parmak için 4 5 tane iz kaydettim :D

Distribütör garantisi var. Ben aldığım zaman indirime denk getirmiştim mi5'ten 100 TL civarı daha ucuzdu. Kameradan pek anlamam, fotoğraf merakımda yoktur ama bence kamerası gayet iyi. Şu ana kadar hiçbir sorunla karşılaşmadım. Alacak olanlara öneririm. Parmak izi konusunda biraz sıkıntısı var, bu sıkıntı parmağınızı ne şekilde kaydederseniz o şekilde açıyor aynı parmağın duruşu değişince kabul etmiyor. Ben bu sorunu birden fazla parmak izi oluşturarak aştım, tek parmak için 4 5 tane iz kaydettim :D
Teşekkür ederim.
Parmak izi sorunu çözüldü mü bu şekilde peki?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı