Xiaomi Mi6 vs Samsung Note Fan vs OnePlus 5

DenizDS

Hectopat
Merhabalar.Yakın zamanda bir telefon almayı düşünüyorum ancak şuan hangi telefonu alacağım konusunda kararsızım. Düşündüğüm telefonlar şunlar;
1-Xiaomi MI6
2-Samsung Galaxy Note Fan Edition
3-Oneplus 5

Bunlardan hangileri sizce daha iyi ve kullanışlı olur? Önerilere açığım. Teşekkürler.

Anlık MI6 kullanıcısıyım hiçbir şikayetim yok. Kamera konusuna gelirsek de sürekli iyileştirmeler geliyor kamera beni tatmin etti yani. Oneplus 5 de güzel cihaz fakat kullanıcı bilgilerini anonim olmadan kullandığı için güvenim yok benim. Samsung note fan edition ise benim şahsi görüşüm Samsung kendi işlemcisini kullanmış ve bu yüzden 3 seneye o cihazın eskisi gibi olacağını düşünmüyorum ayrıca mali grafik kartını da ben önermem.

Anlık MI6 kullanıcısıyım hiçbir şikayetim yok. Kamera konusuna gelirsek de sürekli iyileştirmeler geliyor kamera beni tatmin etti yani. Oneplus 5 de güzel cihaz fakat kullanıcı bilgilerini anonim olmadan kullandığı için güvenim yok benim. Samsung note fan edition ise benim şahsi görüşüm Samsung kendi işlemcisini kullanmış ve bu yüzden 3 seneye o cihazın eskisi gibi olacağını düşünmüyorum ayrıca mali grafik kartını da ben önermem.
Xiaomi ye gelecek olursak eğer bazen eksik güncelleme olabiliyor ama halledilebilir düzeyde. Bu arada diğer telefonları uzun süre kullanmadım yanlış anlaşılmasın sadece benim şahsi görüşüm böyle başkaları daha farklı düşünebilir

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı