Xiaomi MI8 Lite kapanma sorunu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Burakrals

Kilopat
Daha fazla  
Yaklaşık 2 ay önce akasya AVM'den Xiaomi MI8 Lite aldım. Bugün itibariyle Youtube.com girdim rest attı. İlk başta önemsemedim. Şimdi sürekli rest atıp duruyor. Ne yapmam lazım? Video çektim. Yardımcı olursanız sevinirim. Aynı zamanda fastboot da açılmıyor.
video

Factory reset at. İşe yaramazsa Stock Rom at. O'da işe yaramazsa donanımsal sorun vardır servise yollayın. Garantisi varsa zaten hiç uğraşma servise ver.

Yaklaşık 2 ay önce akasya AVM'den Xiaomi MI8 Lite aldım. Bugün itibariyle Youtube.com girdim rest attı. İlk başta önemsemedim. Şimdi sürekli rest atıp duruyor. Ne yapmam lazım? Video çektim. Yardımcı olursanız sevinirim. Aynı zamanda fastboot da açılmıyor.
video
Format atın hocam ilk önce. Olmazsa yeni bir ROM atın. Ha, o da olmazsa hurdacıya satarsınız telefonu.

Recovery veya hard reset dene bakalım. Düzelmez ise servise ver gitsin. Anakartında problem çıkmış olabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Anakart değişimine kadar gidebilen büyük bir sorun olabilir. Çünkü kapanma sorunu genelde emmc ile alakalı oluyor. RAM'de sorun olma ihtimali'de var.
Genelde bu sorun telefonun fazla ısınmasından veya düşmesinden kaynaklanır ama üretim hatası sanırım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı