Xiaomi MIUI güncelleme sonrası main menude kalıyor

emir erdem

Hectopat
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci Lise 1
Güncelledim ve main menu kısmında kaldı, reboot attığımda gene o menüye geliyor. PC'den yazılım denedim, waiting for any device hatası alıyorum. Programdan yüklemeye çalıştığımda ise (driver'ı) atıyor. Sıfırlamak pek istemiyorum. Yardımcı olabilecek, çözüm önerebilecek var mı? Halloldu nasıl oldu bilmiyorum teşekkürler konuyu kapatabiliriz direkt.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tahmin edeyim. Telefon kaçak. Model nedir?
Doğrudur. Redmi Note 10 Pro. Kaçak sayılmaz eski cihazımın IMEI'si kopyalandı. Ancak mantıken kaçak sayılıyor. Kamera sorunu geçer diye MIUI 13'ün bir üstüne güncelledim ancak düzelmedi. MIUI 14 geldi ancak yükleyemiyorum. Onu da yüklemek istesem aynı hata yine gelir mi?

Hocam çok kolay o zaman. Hangi sürümü yüklediniz? Global ROM muydu?

Sanırsam global. EU ROM değil onu biliyorum. Standart alışıldık Xiaomi teması ve simgeleri var. 14'e güncellemek istediğimde yeniden başlattığımda karşıma bir erkan gelip gidiyor yapamıyorum (Xiaomi sitesinde o programı görmüştüm.) PC'den yapabilir miyim Fastboot vs. ile? Ve IMEI silinir mi?

Sanırsam global. EU ROM değil onu biliyorum. Standart alışıldık Xiaomi teması ve simgeleri var. 14'e güncellemek istediğimde yeniden başlattığımda karşıma bir erkan gelip gidiyor yapamıyorum (Xiaomi sitesinde o programı görmüştüm.) PC'den yapabilir miyim Fastboot vs. ile? Ve IMEI silinir mi?

Yok hocam modem flashlıyacağız. Telefonu Fastboot'a alın, kablo ile bilgisayara bağlayın. Bunu yükleyin;

ZIP dosyasını klasöre çıkartın. Şifre sorarsa şifre "haberservis.com" dur. Çift tıkla modem yüklensin.bat adlı dosyayı çalıştır ve modem yüklenecek. Eğer sorun hâlâ devam ediyorsa birkaç kere reboot deyin. En sonunda açılır. Bu arada kamera 64 MP miydi yok 108 MP mi?

Yok hocam modem flashlıyacağız. Telefonu Fastboot'a alın, kablo ile bilgisayara bağlayın. Bunu yükleyin;

ZIP dosyasını klasöre çıkartın. Şifre sorarsa şifre "haberservis.com" dur. Çift tıkla modem yüklensin.bat adlı dosyayı çalıştır ve modem yüklenecek. Eğer sorun hâlâ devam ediyorsa birkaç kere reboot deyin. En sonunda açılır. Bu arada kamera 64 MP miydi yok 108 MP mi?
Kamera 108. IMEI kaydı silinmez yani?

Yeni konular

Geri
Yukarı