Xiaomi nereye şikayet edilebilir?

mutluay02

Decapat
Merhabalar. 17 Mayıs'ta mi mağazadan bir tane Xiaomi Redmi Note 10 Pro satın aldım fakat ekranında ışık sızması gibi beyaz lekeler mevcuttu. Ben 24 saat geçmeden geri götürdüm fakat satın aldığım mağaza değişimi biz değil, servis onaylamalı diyerek genpa teknik servisine yolladı. Genpa'da üründe kusur gözlemlenememiştir deyip geri yollamış. Daha sonra evofone servisine yolladık onlarda aynı şekilde üründe kusur yoktur diyerek geri göndermişler. Her iki servise de göndermeden önce kusur kaydını cihazın galerisine yükledik ve yüklediğimizi de not düştük fakat o halde kusur yok denildi. Şimdi cihaz elimde ben bunu nereye şikayet edeyim? Tüketici hakem heyeti çok uzun sürüyor diyorlar fakat başka da seçeneğim yok gibi. Bir de kime şikayet etmeliyim? Satın aldığım mi mağazayı mı, Xiaomi Türkiye'yi mi yoksa teknik servisleri mi? Yardımcı olursanız sevinirim. Kusur kaydını buraya bırakıyorum bakabilirsiniz. (videoyu parlaklığı açarak izleyin)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bildiğim kadarı ile pek dillendirilmese de mağazalar da 14 gün içinde koşulsuz şartsız iade alması gerekiyor.
Tüketici Hakem Heyeti dışında şansın yok gibi mevcut durumda.

Hiçbir şey görünmüyor videoda.Zaten Xiaominin yeni çıkan telefonları alınmaz.Yeni çıkan telefonlarını güvenle alabileceğiniz markalar Apple ve Samsungdur.Xiaomilerde ilk partilerde hep sıkıntı olur.
Bildiğim kadarı ile pek dillendirilmese de mağazalar da 14 gün içinde koşulsuz şartsız iade alması gerekiyor.
Tüketici Hakem Heyeti dışında şansın yok gibi mevcut durumda.
Mesafeli satış sözleşmesi o.

Önce onu satın alacaktım hatta sepete felan da ekledim, fakat kasasında esneme problemi mevcut olduğu için vazgeçtim.
Artık yok.Bende de var ama benim için sıkıntı değil.

Geri
Yukarı