Xiaomi Note 10s kamerası kötü

tugracihank

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. 2 gün önce Xiaomi Note 10s aldım fakat kamerası güzeldir diye aldım babamda Note9 Pro var 64 MP mükemmel çekiyor ama.
Bende bu hevesle aldım. Telefon güzel ama kamera berbat hocam. S5 daha güzel çekmiyorsa ne deyim. Böyle bir rezalet olamaz.

Screenshot_2022-07-01-00-36-49-335_com.android.camera.jpg

Screenshot_2022-07-01-00-36-54-375_com.android.camera.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Xiaomi kaliteyi saldı hocam zaten 1 yılda 9 Prodan 10S e dağlar kadar fark olduğundan belli.Yapacak birşey yok en fazla iade vs. edersiniz.🙁Tabii teknoloji şans işi kimine hatalı geliyor kimine iyi geliyor.

Redmi Note serisinin yeni telefonları berbat kameralara sahip. Asla sevemedim o yüzden Redmi Note telefonları. Performansları yerinde, bataryaları yerinde hem de olması gerektiğinden daha iyiler, ama kamera konusunda vasat ötesi.

Bu arada bu modelin kamera kalitesinden aşırı bir performans beklemeyin. Fiyatına göre ne kötü, ne de iyi diyebiliriz. Ancak gündüz çekimlerinden ben memnunum. Akşam iyi bir çekim yapan telefon istiyorsanız bayağı üst seviye bir telefon almanız gerekir :)

Aynı telefonu kullanıyorum zaten sadece gece dışarı çıkıyorum ve çekim kalitesi fiyatına göre idare edecek bir kalitede. Fark ettiğim sorun kameranın üstü aşırı fazla toz tutabiliyor. Alkollü mendille ve ya pamuğa kolonya sürüp kamerayı hafif dokunuşlarla silebilirsiniz. Fark olur diye düşünüyorum.

Note 10s gece performansı kötü. Aynı şekilde Note 10s modelinin kamera performansı memnun etmezse Note 9 Pro da memnun etmez.

Evet sadece gece böyle.

Aynı model kullanıyorum. Sizin kamera sorunlu olabilir. Bilemiyorum. Sizin için paylaştığınız iki ekran görüntüsü gibi çektim. Üstelik odamın ışığı komple kapalı.Eki Görüntüle 1437190Eki Görüntüle 1437191Eki Görüntüle 1437193

Aynı hocam sizde de gece pikselli.

Birinde video diğerinde kamera kısmından atmışsın. Aynı modda fotoğraf çeksen ya bir.

Redmi Note serisinin yeni telefonları berbat kameralara sahip. Asla sevemedim o yüzden Redmi Note telefonları. Performansları yerinde, bataryaları yerinde hem de olması gerektiğinden daha iyiler, ama kamera konusunda vasat ötesi.

9 Pro'dan sonra ciddi saldı pederde 9 Pro var gece çok güzel de neden eskisi gibi kaliteyi saldılar anlamadım.

Xiaomi kaliteyi saldı hocam zaten 1 yılda 9 Pro'dan 10s e dağlar kadar fark olduğundan belli. Yapacak bir şey yok en fazla iade vs. edersiniz.🙁tabii teknoloji şans işi kimine hatalı geliyor kimine iyi geliyor.

Yok hocam gece kamerayı açmıyorum :D

Aynı model kullanıyorum. Sizin kamera sorunlu olabilir. Bilemiyorum. Sizin için paylaştığınız iki ekran görüntüsü gibi çektim. Üstelik odamın ışığı komple kapalı.Eki Görüntüle 1437190Eki Görüntüle 1437191Eki Görüntüle 1437193

Hocam sizde yukarıda yeşil bir simge var o nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı hocam sizde de gece pikselli.
Aynı ve gece pixel derken ne demek istiyorsun dostum ? Yani bu para ile gece çekim yapan bir telefondan beklentiniz nedir ? Yani üst seviye bir iPhone model alsan bile öyle bir ortamda çok büyük performans bekleme. Akşamları iyi çekim yapan bir telefon varsa bana bu konuda paylaşım yaparsan sevinirim.

Geri
Yukarı