Xiaomi Note 11 ısınma ve batarya problemi

33W Şarj adaptörü var Note 11'in. Ayrıca batarya sorunu için bu konuşmanın en başında Hard Reset önerisi gelmişti fakat. Isınma için bir şey diyememiştim.

Yüklü.
Sorunun kaynağı budur hocam. Discord uygulamasının depolama alanına olan erişim iznini kapatın ve discord üzerinden indirdiğiniz fotoğraf video ve belgeleri silin. Discord üzerinden indirdiğiniz hasarlı dosyalar galeri uygulaması üzerinde çalışmayı sürdürüyor ve bu sorun ortaya çıkıyor aynı durumu yaşadım ve bilgiliyim. Discord uygulaması veri kullanımı açısından en amiyane tabiriyle özürlü bir uygulama. Bu gibi sorunları da mevcut. Hard reset atın ve dediklerimi uygulayın

Ve mümkünse hard reset attıktan sonra orijinal Discord uygulamasını kullanmayın. Güvenilirliği tartışılır ama Discord'un 3. Parti yazılımı olan bluecord ve aliucord uygulamalarında bu tarz sorunlar yok özellikle Bluecord uygulamasını indirmenizi öneririm. Kendim de kullanıyorum ve orjinal discord uygulamasını kullanırken telefon ısınırken bu uygulamada ısınma olmuyor

33W ya da 67W her neyse, isterse 25W olsun yine de şarjdan hemen sonra 60-65 dereceler normal, Snapdragon 680 modeli zaten TSMC üretimi olsa bile termal verimlilik olarak kötü bir SoC.

@Kongar12,
Şimdi bir daha paylasabilir misin sıcaklıkları? Şarjdan çektikten hemen sonra attığın sıcaklıklar ile pekte bir şey yorumlanamaz.
Şarjdan çıkarmama rağmen, telefonu açıkta bekletiyordum.
Screenshot_2023-03-11-15-55-52-174-edit_com.finalwire.aida64.jpg
Screenshot_2023-03-11-15-56-05-095-edit_com.finalwire.aida64.jpg

Sorunun kaynağı budur hocam. Discord uygulamasının depolama alanına olan erişim iznini kapatın ve discord üzerinden indirdiğiniz fotoğraf video ve belgeleri silin. Discord üzerinden indirdiğiniz hasarlı dosyalar galeri uygulaması üzerinde çalışmayı sürdürüyor ve bu sorun ortaya çıkıyor aynı durumu yaşadım ve bilgiliyim. Discord uygulaması veri kullanımı açısından en amiyane tabiriyle özürlü bir uygulama. Bu gibi sorunları da mevcut. Hard reset atın ve dediklerimi uygulayın
Deneyeceğim tabii, fakat çare Hard Reset gibi görünüyor. Garantisi devam ediyor hali hazırda öyle bir seçenek te bulunuyor. Aldığım yere de sorabilirim, ne dersiniz?

Şarjdan çıkarmama rağmen, telefonu açıkta bekletiyordum.Eki Görüntüle 1697716Eki Görüntüle 1697717

Deneyeceğim tabii, fakat çare Hard Reset gibi görünüyor. Garantisi devam ediyor hali hazırda öyle bir seçenek te bulunuyor. Aldığım yere de sorabilirim, ne dersiniz?
Gereksiz vakit kaybı olacaktır. Tam bir sonuç almak için garantiye göndermek gerekir ve o zaman da reset atıp geri gönderirler gereği yok yani hocam

33W Şarj adaptörü var Note 11'in. Ayrıca batarya sorunu için bu konuşmanın en başında Hard Reset önerisi gelmişti fakat, ısınma için bir şey diyememiştim.

Yüklü.
Şarjda ısınması gayet normal. Isınmayı kafaya takmanıza gerek yok. Çok abartılı bir durumda yok. Pil sorunu hard reset ile çözülüyor. MİUİ 13.0.5 altı sürümlerde sorun yaşayabilirsiniz.

Çok kafana taktıysan CPU Monitor ile takip edebilirsin.

Geri
Yukarı