Xiaomi Note 11 ısınma ve batarya problemi

Kongar12

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, Xiaomi Note 11 kullanıcısıyım. Telefonu alalı 2, 2.5 ay oluyor. İlk 2 ay hiçbir şey yok iken, bu ay içerisinde gereğinden fazla batarya kullanımı ve (bulunan kamera bölgesinin hizası) dün aşırı ısınma problemi başladı. Oyun veya video izlememe bile gerek yok. Şu an sizlere bunu yazarken bile ısınmaya devam ediyor. Sabaha kadar kullanmadım ve pil ısısı 19 20 iken, gece 35 38 dereceyi gördüm. Yardım edin ne yapacağımı bilmiyorum.

Merhaba, Xiaomi Note 11 kullanıcısıyım. Telefonu alalı 2, 2.5 ay oluyor. İlk 2 ay hiçbir şey yok iken, bu ay içerisinde gereğinden fazla batarya kullanımı ve (bulunan kamera bölgesinin hizası) dün aşırı ısınma problemi başladı. Oyun veya video izlememe bile gerek yok. Şu an sizlere bunu yazarken bile ısınmaya devam ediyor. Sabaha kadar kullanmadım ve pil ısısı 19 20 iken, gece 35 38 dereceyi gördüm. Yardım edin ne yapacağımı bilmiyorum.
Ayarlar>Pil kısmının SS'ini atarmısınız ?

Ayarlar>Pil kısmının SS'ini atarmısınız ?
resim_2023-03-11_115826738.png

Yanlış bir yeri atmadım umarım.

Garanti konusunda herhangi bir problem yaşamazsınız. Ama verilerinizi yedeklemeyi sakın unutmayın.
Cihaza bağlı olan tüm hesaplardan çıkmamı söylüyor. Onu da yaparım ama bir sorum daha olacak. Fabrika ayarlarına döndürme işlemi ile bu işlem arasında ne fark var? Ayrıca bu ısınma sorununu da çözecek mi?

Cihaza bağlı olan tüm hesaplardan çıkmamı söylüyor. Onu da yaparım ama bir sorum daha olacak. Fabrika ayarlarına döndürme işlemi ile bu işlem arasında ne fark var?
Aynı olsaydı zaten fabrika ayarlarına döndürmenizi söylerdim. Hard reset cihazı kutudan çıktığı hâle getirir ve yazılımsal sorunları çözebilir. Ki bu sorunu çözüyor zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı