Xiaomi Note 8 Pro vs iPhone 11

cagatay1926

Decapat
Arkadaşlar merhaba, başlıkta da belirttiğim gibi mevcutta kullanmış olduğum telefon Xiaomi Note 8 Pro, bu iki telefon aynı klasmanda olmayabilir farkındayım fakat çok kararsız kaldım, geçmeye değer bir telefon mu acaba? Bir de iOS denemeyi ve kullanmayı çok istiyorum, bütçem 11'i almaya yetiyor. iPhone 12 olarak 2. el kullanmak istemiyorum bulunduğum çevrede temiz bir 2. el telefon bulmak gerçekten çok sorun. Cevaplarınızı bekliyorum.

İphone 5 ve 6 plus kullanmış biri olarak şuanda fiyatlardan dolayı redmi 11 pro kullanmaktayım. İos canmis öyle söyleyeyim. Babam bile iphone u rahat kullanıyordu şuan param olsa bunu satıp iPhone alırdım malesef.

11'in ekranı çok kötü bunu bil tabii diğer anlamda çok daha üstün bir cihaz.
Bunu çok fazla kişi söylüyor, yakınımda ki bir iphone 11 ile karşılaştırdım şu an kullanmış olduğum telefonun ekranı ile aralarında çok bariz farklar var ikisi de IPS LCD olmasına rağmen, ayriyetten kamera anlamında çektiğim bir kaç fotoğrafta kendi telefonumun bir tık daha iyi olduğunu fark ettim.

Samsung galaxy s22 bakabilirsin İphone 11 de artık eskimeye başladı ikinci elde istemiyorsun sanırım o fiyatlara çıkmışken iphone 12 mini alabilirsin redmi note 8 pro bu telefonların rakibi olamaz

İphone 11'den her konuda daha üstün.
Hocam doğru söylüyorsunuz fakat yıllardır kullandığım androidlerin dönemin ne kadar iyileri de olsa sabit sorunları oluyor, iOs denemek istiyorum.
Samsung galaxy s22 bakabilirsin İphone 11 de artık eskimeye başladı ikinci elde istemiyorsun sanırım o fiyatlara çıkmışken iphone 12 mini alabilirsin redmi note 8 pro bu telefonların rakibi olamaz
Hocam yukarıda da belirttiğim gibi bulunduğum çevrede 2.el temiz bir telefon bulmak gerçekten çok büyük bir sorun, bütçem 11 e yetiyor yoksa 2.el 12 almayı da düşünüyordum.

Hocam doğru söylüyorsunuz fakat yıllardır kullandığım Android'lerin dönemin ne kadar iyileri de olsa sabit sorunları oluyor, iOS denemek istiyorum.

En azından 12 alınmalı. iPhone 11 ekran konusunda çok üzer. Bundan 5, 6 sene öncesinin Galaxy cihazlarının bile gerisinde.

En azından 12 alınmalı. iPhone 11 ekran konusunda çok üzer. Bundan 5, 6 sene öncesinin Galaxy cihazlarının bile gerisinde.
5-6 sene önceki cihaz AMOLED'di çünkü. iPhone 11'de İPS LCD ekran mevcut. İPS LCD ekran kullanan birisini çok fazla da üzmeyebilir ama iPhone 12 alman çok daha iyi olacak. @cagatay1926

Yeni konular

Geri
Yukarı