Xiaomi Note 8 Pro vs iPhone 11

5-6 sene önceki cihaz AMOLED'di çünkü. iPhone 11'de İPS LCD ekran mevcut. İPS LCD ekran kullanan birisini çok fazla da üzmeyebilir ama iPhone 12 alman çok daha iyi olacak. @cagatay1926
Hocam kendi kullanmış olduğum telefon da İPS ekran ve bir yakınımda ki iPhone 11 ile ekran kalitelerini karşılaştırdığımda muazzam derecede 11 in daha güzel gözüktüğünü fark ettim, sadece parlaklıklarını açtığımda bile fark bariz belli oluyordu, mevcutta İPS ekran kullandığım için yeni geçeceğim de İPS olursa dediğiniz gibi üzülmem, ama bütçem 11 in üstüne maalesef ki çıkamayacak.

Hocam kendi kullanmış olduğum telefon da İPS ekran ve bir yakınımda ki iPhone 11 ile ekran kalitelerini karşılaştırdığımda muazzam derecede 11 in daha güzel gözüktüğünü fark ettim, sadece parlaklıklarını açtığımda bile fark bariz belli oluyordu, mevcutta İPS ekran kullandığım için yeni geçeceğim de İPS olursa dediğiniz gibi üzülmem, ama bütçem 11 in üstüne maalesef ki çıkamayacak.
İkinci el 12 ?

En azından 12 alınmalı. iPhone 11 ekran konusunda çok üzer. Bundan 5, 6 sene öncesinin Galaxy cihazlarının bile gerisinde.
Hocam bende Note 3 var evde öylesine duruyor bazen açıp video falan izliyorum diyorum gerçekten Samsung bu telefonu yapmış, kaç yılının telefonu ve hala ekran kalitesi göze güzel geliyor, on numara beş yıldız, Android telefon alınırsa Samsung üzmez diyorum kesinlikle.

iPhone 11 de kullanılan panel dandik değil diğerlerine göre çünkü o yüzdendir.

Arkadaşlar merhaba, başlıkta da belirttiğim gibi mevcutta kullanmış olduğum telefon Xiaomi Note 8 Pro, bu iki telefon aynı klasmanda olmayabilir farkındayım fakat çok kararsız kaldım, geçmeye değer bir telefon mu acaba? Bir de iOS denemeyi ve kullanmayı çok istiyorum, bütçem 11'i almaya yetiyor. iPhone 12 olarak 2. el kullanmak istemiyorum bulunduğum çevrede temiz bir 2. el telefon bulmak gerçekten çok sorun. Cevaplarınızı bekliyorum.

iPhone 11 ekranı kalite olarak günümüz için yeterli. İkinci el 12 almak içine sinmiyorsa 0 11 alabilirsin.

Geri
Yukarı