Xiaomi Note 9S desen parolasını kabul etmiyor

HaWlI KuLlANIcI

Hectopat
Daha fazla  
Geçenlerde biri General Mobile rezilliği diye konu açmış da, ne yalan söyleyeyim canım çekti :).
Cihazım Note 9S.

Telefonumda parmak izi koruyucusu ve desen açık. Telefonda çok önemli verilerim olduğu için deseni çizerken kayıt almıştım. Yani desenin o olduğuna %100 bir şekilde eminim ama şu anda o deseni kabul etmiyor ve telefon kitlendi diye uyarı veriyor. Bir de deseni çizdiğimi göstermiyor. Biliyorum öyle bir ayar var ama o ayarında kapalı olduğundan %100 bir şekilde eminim.

Aynı sorunu bu arkadaş da yaşamış, çözümünü bilen varsa şimdiden teşekkürler ama bu rezil MIUI 12.0.3.0 yüzünden benim önemli verilerim giderse, MIUI sıkıntısız sen sıkıntılısın diyenlere güzel bir kanıt olur.

Hocam, desen olayını zaten tavsiye etmiyorum. Benim büyük oğlan da yaptı. Sonra format atmak zorunda kaldım. Yeğenim de Samsung'la aynı sorunu yaşadı. Ona da format attım. Tavsiyem, format atın ve kurtulun.

YouTube üzerinde 3. parti programlar kullanarak şifreyi kaldıran kullanıcılar bulunuyor ama cihazda büyük ihtimal USB hata ayıklama açık değil, programlar görmeyecektir. Şifreyi kaldırmadan yedek alabilmenin bir yolu da yok sanırım. Maalesef, sıfırlamaktan başka seçeneğiniz yok gibi gözüküyor.

YouTube üzerinde 3. parti programlar kullanarak şifreyi kaldıran kullanıcılar bulunuyor ama cihazda büyük ihtimal USB hata ayıklama açık değil, programlar görmeyecektir. Şifreyi kaldırmadan yedek alabilmenin bir yolu da yok sanırım. Maalesef, sıfırlamaktan başka seçeneğiniz yok gibi gözüküyor.

Hocam birazdan sıfırlayacağım. Yapacak bir şey yok aynı projeyi yeniden yaparım artık. En azından sıfırlaması kolay ama umarım sıfırlarken yene bir hata ile karşılaşmam (örnekleri çok).
Yardımlarınız için teşekkürler hocalarım.

Ne yani koyduğunuz şifreyi mi kabul etmiyor, şifre neymiş acaba ona göre? :) Aslında o da biliyor şifrenin o olduğunu fakat açası gelmiyor işte, bırak beni ROM kur diye yalvarıyor, yok mu hocam güzel bir ROM? Resurrection Remix 8 öneririm, evdeki G4'te RR7, S3'te de 5 var. Çok stabil, sade ve kişileştirmeye de açık. Gerçi zaten siz araştırırsanız da bulursunuz da, hatta araştırmış ve garantiden dolayı da içiniz gidiyor olabilir, bilmiyorum :)

Yeni konular

Geri
Yukarı