Xiaomi Pad 5 vs Huawei Matepad 11

KompetaN

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar fikirlerinizi yazarsanız çok sevinirim. Xiaomi pad 5 mi? Yoksa Huawei matepade 11 mi almalıyım? Bu arada oyun için alacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Huawei'de google desteği olmadığını biliyorsundur diye düşünüyorum. Oyun olarak baya iyi olduğunu gördüm araştırdığım kadarıyla ama xiaomi hakkında bilgim yok. Ben olsam huawei tercih ederdim eğer google'a ihtiyacınız yoksa.

Huawei'de google desteği olmadığını biliyorsundur diye düşünüyorum. Oyun olarak baya iyi olduğunu gördüm araştırdığım kadarıyla ama xiaomi hakkında bilgim yok. Ben olsam huawei tercih ederdim eğer google'a ihtiyacınız yoksa.
Google'a ihtiyacım yok
Benim tercihim Matepad 11 olurdu. Google servisleri önemliyse yapacak bir şey yok Pad 5 alın. Onun dışında Matepad 11.
Sanırım Huawei matepad 11 alacağım

Peki Xiaomi pad 5'te kalem kullanıyorsanız nasıl olduğunu söyler misiniz?
Valla şöyle söyleyeyim tableti aldığımda kalem falan verilmedi Xiaomi'nin kendi mağazasından almıştım kalemi yoktu o yüzden bilmiyorum ama videolara baktığımda çok güzel bir tablet olduğunu söyleyebilirim.Kalemi de bir çok şeyde işinize yarar diye düşünüyorum her geçen gün herşeye çok fazla zam geliyor eğer almayı düşünüyorsanız bence en yakın zamanda almanız sizin için çok iyi olur.Tableti ve kalemi incelemek istersen bu videoyu izleyebilirsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı