Xiaomi POCO X3 NFC, Fastboot ekranından çıkmıyor

291991

Hectopat
Xiaomi POCO X3 NFC modeli telefon, turuncu Fastboot ekranında takılı kaldı. Bu marka telefonla ilgili deneyim ve pek bilgim yok ama forumlarda ki çözüm önerilerinin hemen hemen hepsini denedim. Buna rağmen yine de telefonu açmayı başaramadım inanın tam sinir krizi geçirmelik bir durum. Bu konuda uzman bilgisi olan arkadaşların çözüm önerilerini bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.
(Not: Telefon açıkken ayarlardan sıfırlama işlemi sonrası bu duruma gelmiştir)

Dosya Ekleri

• IMG_0004-1.jpg
    IMG_0004-1.jpg
    85,1 KB · Görüntüleme: 18
Son düzenleyen: Moderatör:
Bende de Xiaomi Redmi Note 9'da olmuştu.Yazılım atıp düzeltmiştim.
İnanın denemediğim yöntem kalmadı son çare olarak buradan destek almak istedim. Gerek MiFlash Tool olsun, gerek cmd komutlarını kullanarak olsun tüm önerileri denedim ama yine de sorunu çözemedim

Sadece kapatma tuşuna basılı tutup bekle. Yine olmazsa telefon şarjı bitene kadar bekle.

Sadece kapatma tuşuna basılı tutup bekle. Yine olmazsa telefon şarjı bitene kadar bekle.
Kapatma tuşuna basılı tutma yöntemini de çok denedim ama yine olmadı. Telefonun şarjının bitmesini bekliyorum son çare o kaldı artık

Normalde stock MIUI Recovery olur cihazda TWRP mi yüklü?
TWRP ekranı çıkıyordu ama miflash ile rom işlemleri denerken sonradan o ekranda kayboldu. Oradan da rom yükleme işlemleri denedim ama maalesef yine olmadı

Yeni konular

Geri
Yukarı