Xiaomi Pocophone F1 hakkında

hakanfb123

Hectopat
Xiaomi Pocophone F1 tanıtıldı yakın zamanda. Donanımsal özelliklerine göre 300 dolara çıkması (benim istediğim model) beni hem şaşırttı hem sevindirdi. Çıktığında bu cihazı almayı düşünüyorum. Sorum şu, telefonun özelliklerinde eksik kötü gördüğünüz özellikleri var mı?

Son düzenleme:
Xiaomi Pocophone F1 tanıtıldı yakın zamanda. Donanımsal özelliklerine göre 300 dolara çıkması (benim istediğim model) beni hem şaşırttı hem sevindirdi. Çıktığında bu cihazı almayı düşünüyorum. Sorum şu, telefonun özelliklerinde eksik kötü gördüğünüz özellikleri var mı?
Telefon bence güzel bir telefon ancak ekran olarak IPS LCD kullanması sıkıntı çıkarabilir kanımca.

Yakından takip ettiğim bir cihaz, uygun bir fiyatla çıkarsa almayı düşünüyorum.

Beni memnun etmeyen tek tarafı şu çentikli ekranla gelmesi oldu. Onun haricinde donanımsal özellikleriyle ve en önemlisi Mİ8'de bulunmayan SD kart okuyucu ile geliyor olması çok güzel.

3.5 mm Jack girişi olması sevindirici. Telefonunun Türkiye'ye ne kadara getireceklerini merak ediyorum. Bir de onlarca ülkeye çıkıp Türkiye'ye gelmemesi çok üzücü.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı