Xiaomi Redmi 10C oyun performansı nasıl olur?

TR Hacker

Decapat
Daha fazla  
Görseldeki bilgilere dayanarak cihazımın PUBG Mobile, Call of Duty Mobile gibi oyunlarda ortalama kaç FPS aldığını bilen birisi söyleyebilir mi? Şimdiden teşekkür ederim ve bayramınız mübarek olsun.

Screenshot_2024-04-12-20-17-56-623_com.android.settings.jpg

Screenshot_2024-04-12-20-17-12-759_com.android.settings.jpg

PUBG Mobile en düsük ayarlarda 45 falan alırsın, Call of Duty Mobile'de de 35-45 civari olur. SD 680'den çok beklentiniz olmasin.

İlginiz için teşekkür ederim. Sabit 30 ya da 30 üstü istiyordum zaten sevindim.

Pubg 30 cod hakkında bilgim yok maalesef hocam.
Peki hocam ilginiz için sağolun

Çok beklentiniz olmasın donanım elementleri yetersiz kalabilir günümüz için.

Hocam çok büyük beklentim yok zaten PUBG için 30-45 arası CoD için de 30-35 arası bekliyordum öyleymiş zaten. İlginiz için teşekkürler.

PUBG Mobile en düsük ayarlarda 45 falan alırsın, Call of Duty Mobile'de de 35-45 civari olur. SD 680'den çok beklentiniz olmasin.

Hocam rahatsız ettim ama biraz takıldım internette böyle FPS arttıran Config denilen uygulama ve dosyalar var sizce cihazımda işe yarar mı ve yararsa ne kadar FPS artışı olur?

Son düzenleme:
İlginiz için teşekkür ederim. Sabit 30 ya da 30 üstü istiyordum zaten sevindim.

Peki hocam ilginiz için sağolun

Hocam çok büyük beklentim yok zaten PUBG için 30-45 arası CoD için de 30-35 arası bekliyordum öyleymiş zaten. İlginiz için teşekkürler.

Hocam rahatsız ettim ama biraz takıldım internette böyle FPS arttıran Config denilen uygulama ve dosyalar var sizce cihazımda işe yarar mı ve yararsa ne kadar FPS artışı olur?
Mesela paraşüt açılınca evler bulanık gözüküyor ya o sorunu ortadan kaldırır Maximum faydası o.

Mesela paraşüt açılınca evler bulanık gözüküyor ya o sorunu ortadan kaldırır maximum faydası o.

Hocam son bir şey soracağım benim cihazda Game Turbo diye bir şey varmış ona tıkladım FPS'i bayağı arttırdığı yazıyor sizce bu yalan mı ben pek inanamadım.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2024-04-12-22-00-37-859_com.tencent.ig.jpg
    Screenshot_2024-04-12-22-00-37-859_com.tencent.ig.jpg
    622,9 KB · Görüntüleme: 7

Geri
Yukarı