Xiaomi Redmi 10C şifre sıfırlama

EnesYasir

Centipat
Daha fazla  
Merhaba benim bir Xiaomi Redmi 10C cihazım var ve ekran kilidini unuttum. Hardreset yapmaya çalışırsamda wipe data seçeneği yok. Bir sürü tool sam Fwrp'de ise şöyle ekran alıyorum. Denedim ama olmadı.
Not: Cihazda Family Link var ve kapatılamıyor. Yetkili telefondan bile cihazın son online olma tarihi 2 gün önce gözüküyor. Ve bootloader kilidi açık değil.

Ekran görüntüsü 2024-03-10 132601.png
63b0684f-e1f4-4ada-8d51-6d1ee7a3ca78.jpeg

Merhaba benim bir Xiaomi Redmi 10C cihazım var ve ekran kilidini unuttum. Hardreset yapmaya çalışırsamda wipe data seçeneği yok. Bir sürü tool sam Fwrp'de ise şöyle ekran alıyorum. Denedim ama olmadı.
Not: Cihazda Family Link var ve kapatılamıyor. Yetkili telefondan bile cihazın son Online olma tarihi 2 gün önce gözüküyor. Ve bootloader kilidi açık değil.

Eki Görüntüle 2137429Eki Görüntüle 2137431

Factory reset denediniz mi o menüde ki?

Sam FW de ise fail oluyor zaten görüntüsü üstte o diğerde yok direk.

Sanırım miassistant ile tekrar stock ROM kuruluyordu. Beni biraz bekleyin.

Buradan stock Recovery'e uyarlanmış xiaomiADB programını indirin. Daha sonra telefonun aynı stock ROM'un recovery halini indirin. Sonrasında telefonu Recovery'e alıp, miassistant moduna geçirin. Stock ROM'u. ZIP haliyle XiaomiADB.exe programına sürükleyin.

Stock .zip rom dosyası. bu siteden aşağı inip mifirm sunucularından indirin.

Son düzenleme:
Sanırım miassistant ile tekrar stock ROM kuruluyordu. Beni biraz bekleyin.

Buradan stock Recovery'e uyarlanmış xiaomiadb programını indirin. Daha sonra telefonun aynı stock ROM'un recovery halini indirin. Sonrasında telefonu Recovery'e alıp, miassistant moduna geçirin. Stock ROM'u. ZIP haliyle XiaomiADB.exe programına sürükleyin.

Stock .zip rom dosyası. bu siteden aşağı inip mifirm sunucularından indirin.

Sonra ne yapmalıyım.

1711851567088.png

1711852198084.png

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı