Xiaomi Redmi 13 alınır mı?

Bütçe
15000-20000

yigitbil1

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
11th Gen Intel(R) Core(TM) i5-1135G7 @ 2.40GHz 2.42 GHz
8 GB Ram
Nvidia Geforce MX350
Acer Aspire A315-58G
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar merhaba. Elimde şu anda iPhone 6S var ve Xiaomi Redmi 13'lere bakıyorum, hoşuma da gitti. Sanırım Redmi 13 Pro olarak piyasada dolaşıyor. Telefonu kullanan nasıl, tavsiye eder misiniz? 6S'den devam mı edeyim yoksa Xiaomi Redmi 13 alayım mı? Yorumlarınızı, tavsiyelerinizi, önerilerinizi bekliyorum. Başka telefon önermeyin, sadece soruma ve telefon hakkında cevaplar verin.

Fiyat olarak sıkıntım yok, bütçeyi öylesine yazdım. Telefon özellikleri olarak neden alınmaz?
Bir telefonun kalbi işlemcisidir. İşlemci ne kadar iyiyse cihazı o kadar uzun süre kullanabilirsiniz. Redmi Note 13 Pro'nun işlemcisi maksimum 9-10K fiyatlarında alınabilir. Şu anki fiyatını hak etmiyor. Daha iyi ve paranızın karşılığını verebilecek cihazlar var. Dış görünüşünü beğendiyseniz bile tasarımına kanmayın derim. Seçim sizin.

Bir telefonun kalbi işlemcisidir. İşlemci ne kadar iyiyse cihazı o kadar uzun süre kullanabilirsiniz. Redmi Note 13 Pro'nun işlemcisi maksimum 9-10K fiyatlarında alınabilir. Şu anki fiyatını hak etmiyor. Daha iyi ve paranızın karşılığını verebilecek cihazlar var. Dış görünüşünü beğendiyseniz bile tasarımına kanmayın derim.
Ben öyle telefonda çok zaman harcayan birisi değilim. Elimde 6s var ve Instagram, Whatsapp, Twitter gibi sosyal medyalarda en fazla 2-3 saat vakit geçiriyorum dışardayken. Evde zaten telefona çok bakma gereksinimi duymuyorum, genelde bilgisayar başındayım. Telefondan Pubg gibi absürt oyunlar da oynamıyorum. Yine de işimi görmez mi? Bunun yerine ne önerirsiniz?

Ben öyle telefonda çok zaman harcayan birisi değilim. Elimde 6s var ve Instagram, Whatsapp, Twitter gibi sosyal medyalarda en fazla 2-3 saat vakit geçiriyorum dışardayken. Evde zaten telefona çok bakma gereksinimi duymuyorum, genelde bilgisayar başındayım. Telefondan Pubg gibi absürt oyunlar da oynamıyorum. Yine de işimi görmez mi? Bunun yerine ne önerirsiniz?
11-13 bin bandında A34 ve F4. 15-16 bin bandında GT2, Honor 90, A54 ve Nothing Phone 1 gibi cihazlar var. Biraz daha yukarıda S21 FE, X6 Pro bulunuyor. Bunlar alınabilecek cihazlar. Genel olarak size uyar.

Arkadaşlar merhaba. Elimde şu anda iPhone 6S var ve Xiaomi Redmi 13'lere bakıyorum, hoşuma da gitti. Sanırım Redmi 13 Pro olarak piyasada dolaşıyor. Telefonu kullanan nasıl, tavsiye eder misiniz? 6S'den devam mı edeyim yoksa Xiaomi Redmi 13 alayım mı? Yorumlarınızı, tavsiyelerinizi, önerilerinizi bekliyorum. Başka telefon önermeyin, sadece soruma ve telefon hakkında cevaplar verin.

Okumanı tavsiye edeceğim bloğumu alt kısma bıraktım. Alacaksan yurt dışı Redmi Note 13 Pro 5G alman senin için daha avantajlı olacaktır.

Okumanı tavsiye edeceğim bloğumu alt kısma bıraktım. Alacaksan yurt dışı Redmi Note 13 Pro 5G alman senin için daha avantajlı olacaktır.
Ben de zaten almadım. Alırsam 5G versiyonunu alırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı