Xiaomi Redmi Airdots Basic 2 vs Basic S

Doğukan Ürker

Kilopat
Yer
Albuquerque
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba! 2 model arasında kaldım arada 20 TL fark var Hepsiburada'da. Hangisi daha iyi daha güncel? Ek olarak Basic S için aynanda birden fazla telefona bağlayabileceğim yazıyor, ben aynanda hem PC'ye hem telefona bağlayabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Basic S kullanıcısıyım. Kronik problemlerin düzeltilmiş versiyonu olduğu için "S" modelini satın aldım. Kulaklıkları farklı cihazlara bağlayabileceğinizi sanmıyorum. Kulaklıkları bluetooth ile aratınca tek kulaklık çıkıyor.
Ekran Alıntısı.JPG

Basic S kullanıcısıyım. Kronik problemlerin düzeltilmiş versiyonu olduğu için "S" modelini satın aldım. Kulaklıkları farklı cihazlara bağlayabileceğinizi sanmıyorum. Kulaklıkları bluetooth ile aratınca tek kulaklık çıkıyor.
Eki Görüntüle 729279
Saolun hocam.Şarj olarak kaç saat gidiyor?

Açıkçası süre tutup ölçmedim. Kutusu ayrıca içinde batarya bulunan bir powerbank görevi gördüğünden kutusunun şarjı bittiğinde şarj etme ihtiyacı duydum. Lakin kulaklıkların şarjı tek başına rahat 3-4 saat gidiyordur.
Merhaba! 2 model arasında kaldım arada 20 TL fark var Hepsiburada'da. Hangisi daha iyi daha güncel? Ek olarak Basic S için aynanda birden fazla telefona bağlayabileceğim yazıyor, ben aynanda hem PC'ye hem telefona bağlayabilir miyim?
Basic S kulaklığım arızalandı. Garanti işlemleri üzerine yetkili servise yolladığım ürün Basic 2 modeli ile değiştirilerek gönderildi. Sorunuzun cevabı Basic 2 modeli, 2 farklı cihaza bağlanabiliyor. Bu arada Basic 2 de oyun modu yok. Gecikme değerlerini azaltan ve bazen beni kurtaran bu özellik Basic S modelinde var. (Aynı soruyu merak eden arkadaşlara umarım yardımcı olurum.)

Son düzenleme:

Geri
Yukarı