Xiaomi Redmi Buds 3 Lite sol kulaklık beyaz ışığı sürekli yanıyor

Fenz

Decapat
Öncelikle herkese selam, Pazar akşamı MediaMarkt üzerinden Xiaomi Redmi Buds 3 Lite satın aldım ve elime bugün ulaştı. İlk olarak kulaklıkları tamamen şarj ettiğimi düşünüyorum (1 saat boyunca kutuyu ve kulaklıkları şarjda tuttum) ama dikkatimi çeken sol kulaklığı kutuya yerleştirdiğimde üzerindeki beyaz ışık yanmadı. Sağ kulaklığı her yerleştirdiğimde beyaz ışık sürekli yanıyor ama sol tarafta ışık yanmıyor. İşin garip tarafı sol kulaklığı biraz kutu dışında beklettikten sonra kutuya yerleştirdiğimde ışık 2 defa yanıp sönüyor ve basen 4 kere yanıp sönüyor.

Dosya Ekleri

• 20220922_200131.jpg
    20220922_200131.jpg
    83,9 KB · Görüntüleme: 128
  • 20220922_200101.jpg
    20220922_200101.jpg
    100,1 KB · Görüntüleme: 48
Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle herkese selam, Pazar akşamı MediaMarkt üzerinden Xiaomi Redmi Buds 3 Lite satın aldım ve elime bugün ulaştı. İlk olarak kulaklıkları tamamen şarj ettiğimi düşünüyorum (1 saat boyunca kutuyu ve kulaklıkları şarjda tuttum) ama dikkatimi çeken sol kulaklığı kutuya yerleştirdiğimde üzerindeki beyaz ışık yanmadı. Sağ kulaklığı her yerleştirdiğimde beyaz ışık sürekli yanıyor ama sol tarafta ışık yanmıyor. İşin garip tarafı sol kulaklığı biraz kutu dışında beklettikten sonra kutuya yerleştirdiğimde ışık 2 defa yanıp sönüyor ve basen 4 kere yanıp sönüyor.
Valla bende aldım aynı kulaklıktan bendede aynı sorun var kutudayken sürekli ışığı yanıyor sorunu çözebildiyseniz anlatabilirmisiniz

Vallahi bende aldım aynı kulaklıktan bende de aynı sorun var kutudayken sürekli ışığı yanıyor sorunu çözebildiyseniz anlatabilir misiniz?

Dostum ilk şarja takıldıktan 2 3 saat sonra kendisi otomatik olarak düzeliyor. Ablam da aynı kulaklığı aldı onda da aynı sorun oldu ve kendi kendine düzeldi. Ama sorunun yine de düzelmediyse garatiye teslim etmeni öneririm, elinde fazla beklemesin yani.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı