İnceleme Xiaomi Redmi Buds Essential Bluetooth Kulaklık

Merhaba arkadaşlar, 2 hafta önce Hepsiburada'dan indirimdeyken Xiaomi Redmi buds essential bebek mavisi Bluetooth kulaklık aldım. Özellikle Çağrı Gürültü Engelleme ve Aktif Gürültü Engelleme özelliği dikkatimi çekti. Bluetooth 5.2 özelliği ile geliyor ve 7.2 mm ses sürücüsüne sahip, tek kulak kullanılabiliyor ve Bluetooth 5.0 cihazınız varsa kesintisiz oyunlarda, dizilerde ve müzik dinlerken işinizi rahatlıkla görür. Toplam kutuyla 18 saat, kulaklıklar 5,5 saat şarjla günlük çok rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Kutusu ile 4,5 defa kulaklıkları şarj edebilirsiniz. Ses olarak tizleri dengeli ve hafif bass sesi ile kaliteli bir sesi var. Dışarıdaki insan seslerini kulaklığın içindeki yapay zeka birimi ile insan seslerini tamamen azaltıyor, kendini konserdeymiş gibi hisediyorsun, sadece şarj girişinin Type-C olmasını isterdim. Ne yazık ki Micro USB ile şarj oluyor ve kutudan USB kablo çıkmıyor. Evde eski telefonlarınızın kablosu ile şarj edebilirsiniz.

Merhaba QCY t 13 aldim gecen hafta ve 3-4 gun kullanmama ragmen hemen arizalandi baglanti sorunu ve şarj sorunu cikardi. İade edip bu urunu almak istiyorum ancak kulaktan düşme vb olur mu diye de açıkçası çekiniyorum siz boyle bir sorun yasadiniz mi?

Xiaomi Redmi buds essential, çok iyi bir Bluetooth kulaklık. İlkte düşer mi diye bende tedirgindim ama 1 aydır kullanıyorum kulağıma tam oturuyor hiç düşmüyor. Bass ve ses kalitesi çok iyi. Enc ve ANC özelliği var. Çağrıda ana ses harici sesleri bloke ediyor ve müzik dinlerken dış sesleri de bloke ediyor. Şarjı da ben yolda birkaç kere 80, 90 dk kullandım sadece yüzde yüzden yüzde 90'a düştü. Yani pili de uzun gidiyor kesinlikle öneririm. Linki aşağıda;

https://www.hepsiburada.com/xiaomi-redmi-buds-essential-siyah-bluetooth-kulaklik-p-HBCV00003FKMKY?magaza=MR HUNTER GRUP&ds_rl=1294343&wt_gl=cpc.6804-CTAks.shop.camp6467357464adgr76333344454&ds_rl=1294343&gclid=CjwKCAjwrpOiBhBVEiwA_473dHhSWQCK4nsYv1no4ITXmyNTqILhYhWdaID0WXqJz8xBhytOp6jFKhoCcLsQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds

Xiaomi Redmi buds essential, çok iyi bir Bluetooth kulaklık. İlkte düşer mi diye bende tedirgindim ama 1 aydır kullanıyorum kulağıma tam oturuyor hiç düşmüyor. Bass ve ses kalitesi çok iyi. Enc ve ANC özelliği var. Çağrıda ana ses harici sesleri bloke ediyor ve müzik dinlerken dış sesleri de bloke ediyor. Şarjı da ben yolda birkaç kere 80, 90 dk kullandım sadece yüzde yüzden yüzde 90'a düştü. Yani pili de uzun gidiyor kesinlikle öneririm. Linki aşağıda;

https://www.hepsiburada.com/xiaomi-redmi-buds-essential-siyah-bluetooth-kulaklik-p-HBCV00003FKMKY?magaza=MR HUNTER GRUP&ds_rl=1294343&wt_gl=cpc.6804-CTAks.shop.camp6467357464adgr76333344454&ds_rl=1294343&gclid=CjwKCAjwrpOiBhBVEiwA_473dHhSWQCK4nsYv1no4ITXmyNTqILhYhWdaID0WXqJz8xBhytOp6jFKhoCcLsQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds

Tamamdır çok teşekkürler hocam ilk fırsatta alacağım.

Hocam merhaba ben Xiaomi Redmi buds essantil kulaklığı iki gün önce aldım ancak video izlerken ve muzik dinlerken hışırtı sesi var. Özellikle video izlerken belirgin oluyor. Sizde de böyle bir sorun var mı? Kullandığım cihazlarin Bluetooth surumleri 4.1 ve 4.2, kulakliğin Bluetooth surumu 5.2 sizce bu yuzden mi hışırtı oluyor? Sizde de benzer bir durum var mı?

Son düzenleme:
Benim kullandığım cihaz BT 5.0, Redmi buds essantial BT 5.2 destekli. Benim Redmi buds mavi renk. Cihazın BT 5.0 ya da 5.1 olmalı. BT 5.0 da hiç hışırtı ya da ses gidip-gelmesi olmuyor. Benim Redmi buds sorunsuz çalışıyor. Eğer durumun varsa yeni telefon alıp bir denenemeye çalış. Note 11 global alırsan sorunsuz çalışır, bir de blouetoth da cihazın üstüne tıkla en altta yüksek ses kalitesi ile ilgili bir ayar varsa onu da aktif edebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı