Xiaomi Redmi Note 10 nasıldır?

Jean Valjean

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GTX 1060 İ7 7700HQ 16GB DDR4 RAM
Merhaba arkadaşlar. Ben maalesef Türkiye koşullarında 2 yıldır 3 5 kenara atarak biriktirdiğim para ile kaçak sıfır Redmi Note 10 getirtmeyi düşünüyorum. Türkiye Garantili'leri 3500 3800 TL gibi fiyatlardan satılıyor ben 1800 TL'ye bu telefonu alabiliyorum şu anda. Günlük kullanım benim amacım, oyun oynamak değil. Üç beş fotoğraf müzik dinleme gibi gibi şeyler için kullanacağım. Telefonu bayağı araştırdım ama yine de sormak istedim.

Bende kullanıyorum, memnunum. Özellikle bataryası çok iyi normal kullanımda 2 gün gidiyor. Aslında belki normaldir ama iPhone 6S kullanıyordum ondan çok iyi gelmiş olabilir. Bu arada bence mi 11 Lite modeline de bakmalısın, ben keşke o modeli alsaydım diyorum ama Note 10 Pro da kaliteli bir telefon, iyidir.

Bende kullanıyorum, memnunum. Özellikle bataryası çok iyi normal kullanımda 2 gün gidiyor. Aslında belki normaldir ama iPhone 6S kullanıyordum ondan çok iyi gelmiş olabilir. Bu arada bence mi 11 Lite modeline de bakmalısın, ben keşke o modeli alsaydım diyorum ama Note 10 Pro da kaliteli bir telefon, iyidir.

Ben Note 10'un bataryası çok güzel zaten ama çok kötülediler. Telefonu işlemcisi bilmem ne gidip Gaming telefonla vs attırmışlar. Benim istediğim sadece günlük kullanım yani ve zaten 1800 TL'ye sıfır olarak alacağım, çok ucuz yani oturup içimi döktürdüler buraya en son :)

Alınır, bu fiyata çok iyi. Ama MIUI denilen bir belanın olduğunu da unutmayın.

Neyi bela söyle de tecrübelenelim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arayüzde cidden başarısız Xiaomi.
Arkadaşımda deneyimledim kasıyor gibi geldi bana. (iPhone 12 kullanıyorum)

Arayüzde cidden başarısız Xiaomi.
Arkadaşımda deneyimledim kasıyor gibi geldi bana. (iPhone 12 kullanıyorum)
Arayüz bana kötü gelmedi bir tek ben mi böyle düşünüyorum bilmiyorum, ayrıca bende hiç kasma sorunu da olmadı şu ana kadar. Sadece telefonu komple kapatır açarsan, yada şarjı biter de yeniden açarsan falan ilk 5 dakika falan baya bi kasıyor ama sonra geçiyor kalıcı bir şey değil.

Merhaba arkadaşlar. Ben maalesef Türkiye koşullarında 2 yıldır 3 5 kenara atarak biriktirdiğim para ile kaçak sıfır Redmi Note 10 getirtmeyi düşünüyorum. Türkiye Garantili'leri 3500 3800 TL gibi fiyatlardan satılıyor ben 1800 TL'ye bu telefonu alabiliyorum şu anda. Günlük kullanım benim amacım, oyun oynamak değil. Üç beş fotoğraf müzik dinleme gibi gibi şeyler için kullanacağım. Telefonu bayağı araştırdım ama yine de sormak istedim.

Redmi Note 10'a IMEI atılamıyor kaçak yoldan.
Eğer alırsanız 2000 TL kayıt parası vermeniz lazım.

Redmi Note 10'a IMEI atılamıyor kaçak yoldan.
Eğer alırsanız 2000 TL kayıt parası vermeniz lazım.

Yapma ya niye öyle oluyormuş ki abimin arkadaşı liste attı oradan seçtim bu telefonu öyle olsa niye koysunlar ki bilemedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı