Xiaomi Redmi Note 7 Nasıldır?

dafry

Hectopat
Makaleler
3
Son düzenleme:
Telefonu daha önce deneyimlemiştim ve çok beğenmiştim. Ekranı OLED değil, IPS ama oldukça iyi iş görüyor. Kamera olarak da bu fiyat bandındaki en iyi telefonlardan birisi denebilir. Benim en çok aradığım özelliklerden birisi olan 60 FPS video kaydını da bulunduruyor. Arayüzü de oldukça akıcı çalışıyor.

Uzun süreli deneyimlemedim, bir teknoloji mağazasında deneyimlemiştim.

Telefon iyi ve fiyat aralığında rakipsiz diye düşünüyorum fakat Tianma panel olan modellerde Hayalet Ekran sorunu ortaya çıkıyor. Tek eksisi bu.

Ben de fiyatı ucuz ve performanslı diye o tip telefonlara bakıyordum ama bir ton konu var forumlarda, yok şarj yeri sıkıntı, ekranı dayanıksız vs. diye vazgeçtim. Alırsam performansı biraz düşük olsun kafa ağrıtmasın diye Samsung tercihim olacak. Size kalmış tabi. Adamlar donanımı dayıyor ama kaliteyi düşük tutuyor gibi geliyor bana artık.

Ben de fiyatı ucuz ve performanslı diye o tip telefonlara bakıyordum ama bir ton konu var forumlarda, yok şarj yeri sıkıntı, ekranı dayanıksız vs. diye aşırı vazgeçtim. Alırsam performansı biraz düşük olsun kafa ağrıtmasın diye Samsung tercihim olacak. Size kalmış tabi. Adamlar donanımı dayıyor ama kaliteyi düşük tutuyor gibi geliyor bana artık.
Hiçbir alakası yok Redmi Note 7 aşırı sağlam bir telefon ve Xiaomi telefonlarda hiç öyle bir sıkıntı olduğunu duymadım. Samsung nedense fiyatları çok pahalı. A30 gibi bir telefon fiyatını hiç hak etmiyor.

Ben de fiyatı ucuz ve performanslı diye o tip telefonlara bakıyordum ama bir ton konu var forumlarda, yok şarj yeri sıkıntı, ekranı dayanıksız vs. diye vazgeçtim. Alırsam performansı biraz düşük olsun kafa ağrıtmasın diye Samsung tercihim olacak. Size kalmış tabi. Adamlar donanımı dayıyor ama kaliteyi düşük tutuyor gibi geliyor bana artık.
Telefon elime geçtiğinde resimlerini deneyimlerimi paylaşırım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı