Xiaomi Redmi Note 10 Pro boştayken şarjı çok hızlı bitiyor

emir erdem

Hectopat
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci Lise 1
Gece uyumadan 78 80 falandı. Okul için uyandığımda ise şarjı 17 idi. Senkronizasyon ayarı kapalı. Deliler gibi şarjı gidiyor. Eski Samsung J7 Prime bile en fazla 2 3 şarjı giderdi. Note 10 Pro'dan mı kaynaklıyor yoksa garantiye vs göndermeli mıyım? MIUI 13 kurulu geldi yurt dışı cihaz.

Gece uyumadan 78 80 falandı. Okul için uyandığımda ise şarjı 17 idi. Senkronizasyon ayarı kapalı. Deliler gibi şarjı gidiyor. Eski Samsung J7 Prime bile en fazla 2 3 şarjı giderdi. Note 10 Pro'dan mı kaynaklıyor yoksa garantiye vs göndermeli mıyım? MIUI 13 kurulu geldi yurt dışı cihaz.
Pil kullanımından en çok hangi uygulama şarj yemiş bakın.

Sonuçlar böyle şu an için. Buradan yola çıkarak bir tavsiye verebilir misiniz?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-06-11-14-13-49-013-edit_com.miui.securitycenter.jpg
    Screenshot_2023-06-11-14-13-49-013-edit_com.miui.securitycenter.jpg
    68,3 KB · Görüntüleme: 20
Hocam cidden arka planda böyle gitmesi çok anormal. Arka plan uygulamarı kapalı mı? Ayarlardan aratın.

Hocam bulamadım öyle bir ayar. Ancak arka planda genelde bir şey tutmam. Teknik servise vs göndermeli mıyım? Mi hesabı açıkmış hocam. Ondan kaynaklanabilir mi?

Sıcaklamaması için mi hesabını ve senkronizasyonu devre dışı bıraktım. Ancak bilmiyorum ne kadar fark eder. Bu iki seçenek açıkken aşırı ısınıyordu.

Aynı cihaza sahibim. 7 aylık bir cihaz. Bu şarj probleminden dolayı ve ara sıra yazılım yanıt vermiyor gibi hatalar geliyor. Keşke Xiaomi almasaydım diyorum hep.

Irak'tan şansa bala bulduğum için öyle demiyorum. Ancak kesinlikle A34 varken alınmaz.

Geri
Yukarı